Informujemy, iż sobotnie spotkanie 30 kolejki rozgrywek w grupie I klasy okręgowej między MKS Lędziny (formalny gospodarz meczu), a Ogrodnikiem Cielmice prawdopodobnie odbędzie się na boisku rywala, tj. w Tychach Cielmicach przy ul. Jedności 131 (prosimy o uwagę, to może ulec zmianie).

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest odbywający się, a zaplanowany z wyprzedzeniem, na stadionie MKS festyn, co wiąże się z udostępnieniem murawy. Z uwagi na fakt, iż jest to ostatnia kolejka rozgrywek, Klub nie uzyskał zgody na zmianę godziny oraz terminu rozgrywania spotkania. Ogrodnik wciąż pozostaje jednym z zespołów rywalizujących o pozostanie w klasie okręgowej i rezultat tego spotkania może mieć istotne znaczenie dla końcowej klasyfikacji rozgrywek.

Początek pojedynku o godzinie 17.00.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy!