Informujemy i przypominamy, że w najbliższą sobotę spotkanie 25 kolejki grupy I klasy okręgowej, w którym MKS zmierzy się z Rozwojem II Katowice odbędzie się o godzinie 11.00. 

Drużynie MKS-u po porażce w Kostuchnie 2:4 w zasadzie pozostaje już tylko walka o miejsce na najniższym stopniu podium, o które stoczymy bój z Pogonią Imielin oraz Zniczem Jankowice i LKS Łąka, z którymi to MKS zmierzy się kolejno po sobotnim pojedynku z drużyną trenera Karola Płonki. Nie mniej jednak, liczymy na to, że także i ta walka przyniesie do końca rozgrywek jeszcze sporo emocji i ciekawych spotkań.

W pojedynku z Rozwojem w barwach MKS-u nie zobaczymy pauzującego za żółte kartki Mateusza Roszaka. Z tych samych przyczyn w Rozwoju nie zagra Rafał Wawrzyńczok.

Spotkanie poprowadzić ma Wojciech Sajbor.

Po weekendowych problemach w odpowiednich działach dotyczących młodzieży zostały zaktualizowane rezultaty. Odnotujemy tylko, że w grupie mistrzowskiej tyskiej ligi juniorów MKS tym razem pauzował, a w innych meczach padły następujące rezutaty: JUWe – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:0, Czapla Kryry – LKS Studzienice 1:3.

Właśnie z zespołem z Jaroszowic w niedzielę 24 maja o godzinie 11.00 na własnej murawie zmierzą się piłkarze Wiesława Szwarockiego.