Właśnie rozpoczął się rok szkolny, można więc nieco posłużyć się terminologią szkolną. W tym wypadku „trójka” oznacza jednak trzy gole, jakie zespołowi Fortuny wbili juniorzy MKS-u. Na jaką ocenę zasłużyli piłkarze nie wiem, gdyż meczu nie widziałem.

Odnotujmy jednak, że MKS grał w składzie: Sitarz, G.Kostrzewa, Piekut (Jałowy), G.Cuber, Janik (M.Długajczyk), Frukacz (Żaba), Napieraj, Ingram, R.Papacz (Lis), Majer (Michalski), Ziółkowski (W.Cuber).

Gole zdobyli: Marcin Majer (strzałem po ziemi z 5 metrów po długim podaniu Kostrzewy), Witek Cuber (wykorzystał zamieszanie w polu karnym) i Tomek Lis (po samotnym rajdzie przez pół boiska wykorzystał sytuacje sam na sam).

W innych spotkaniach zaległych Wola pokonała Mikołow 4:0, a Bojszowy zwyciężyły Pniówek 4:1, a wcześniej przypomnę rozegrano mecze JUVE – Krupiński 3:6, Nadwiślan – Wisła Wielka 5:0.

Aktualna tabela w odpowiednim dziale:)