W siódmym już wiosennym turnieju żaczków rozegranym w Lędzinach, podopieczni trenera Ryszarda Wowro wygrali z rówieśnikami z Jankowic 6:1, a po bardzo dobrym i zaciętym meczu ulegli UKS SPS Wola 1:2. Z kolei, w następnym turnieju w Rudołtowicach najmłodsi piłkarze MKS pokonali gospodarzy 12:8. Bramki w trzech wskazanych meczach strzelili: Igor Larysz 7, Eryk Zatoń 6, Bartosz Płoski 4 i Bartosz Tabuła 2.
Skład MKS-u: Paweł Kupczyk, Kacper Skotnik, Dominik Labe, Bartek Czudaj, Kacper Morkisz, Bartosz Płoski, Eryk Zatoń, Bartosz Tabuła, Maksymilian Czerniak, Dominik Gralak, Maciej Kawała, Piotr Lipniarski, Kacper Warzycha, Szymon Rzepus, Daniel Segeth, Borys Seidel i Igor Larysz.
Najlepszym zawodnikiem meczu z Jankowicami wybrany Bartosz Płoski, z SPS Wola Bartek Czudaj, a z Rudołtowicami Eryk Zatoń.
DSCF3250