Ligowy sezon 2012/2013 rozpocznie się w weekend 11 i 12 sierpnia br. MKS Lędziny w pierwszym pojedynku nowego sezonu zmierzy się ze spadkowiczem z IV ligi – KS Żory. Ślaski Związek Piłki Nożnej opracował już terminarz rogrywek na nowy sezon, i choć przekazana informacja jeszcze jest nieoficjalna – brakuje dopasowania nowych zespołów do terminarza – myślę, że możemy ją podać.

Wiadomo także, że w czwartej kolejce sezonu (25 sierpnia o godzinie 17.00) zagramy w Bieruniu z Unią. Druga kolejka odbędzie się w świąteczną środę (15 sierpnia – od godziny 17.00) – wtedy czeka nas wyjazd do jednego z przeniesionych zespołów. W trzeciej serii spotkań u siebie zagramy z rezerwami Rozwoju.

W pierwszej kolejce zagrają ponadto:

Rozwój II – Wola

Tyski Sport II – Bełk

Krupiński – Studzionka

Kosztowy – Orzesze

Pogoń – Orzeł

Unia Bieruń – Jedność bądź Energetyk

Czarni – Jedność bądź Energetyk

Więcej szczegółów, przekażemy wkrótce (w zależności od tego kiedy opublikuje je ŚLZPN). Ponieważ jutro wyjeżdżam na urlop, stronę na czas 10 dni oddaję w ręce kolegi Marcina, który będzie się starał na bieżąco informować o planie i wynikach pierwszych sparingów. Ewentualnie proszę o przesyłanie informacji do mnie, a ja przekażę odpowiednio:).