Trudne zadanie czeka drużynę MKS-u, w pierwszej kolejce nowego sezonu ekipa Marcina Polarza zmierzy się ze zbrojącą się przed nowym sezonem Iskrą Pszczyna. Mecz 14 sierpnia o 17.00 zapewne. W 2 kolejce MKS jedzie na Wolę, a w 3 podejmie Concordię Knurów. Pełny terminarz wkrótce.

Przy okazji układania terminarza okazało się, iż dokonano dalszych zmian w składzie klas okręgowych. Do gr. II przesunięto również Śląsk Świętochłowice, a w naszej lidze zagrają Górnik Pszów bądź KS Strzybnica. Wszystko zależy od wyniku barażu między Górnikiem Pszów, a Zielonymi Żarki, jaki rozegrany zostanie 7 sierpnia – w razie porażki Górnika w grupie I zagra właśnie ta drużyna, a przy przegranej Zielonych do grupy I zostanie przeniesiony KS Strzybnica z grupy IV.

W pierwszej kolejce zagrają:

LKS Łąka – Górnik Pszów/KS Strzybnica

Stal Chełm Śląski – Pogoń Imielin

Krupiński Suszec – Czarni Piasek

LKS Bełk – Concordia Knurów

GKS II Katowice – Leśnik Kobiór

Znicz Jankowice – Sokół Wola

Unia Kosztowy – Unia Bieruń Stary

Za: sps24.pl