Żaczki Dawida Karlika rozgromiły w dziś rozegranym meczu Piast Bieruń Nowy 11:0. Nie mogło być jednak inaczej, skoro rywale przyjechali do Lędzin w składzie 7-osobowym.

Brawa jednak za ambicję i za sportową postawę. Najłatwiej byłoby się poddać i nie przyjechać. Wydaje się jednak, że to działacze powinni tak organizować klub i rozgrywki młodzieżowe, by nie zniechęcać dzieci do sportu. A gdy przegrywa się każdy mecz w takim lub wyższym stosunku… to o to nietrudno. Dodam, że bramki zdobywali: 3 – Pieczka, 3 – Czudaj, 2 – Szczepanek, Jastrzębski i Nowrocki po jednej, ostatni z goli był trafieniem samobójczym.

Podobne problemy mieli dziś rywale drużyny Wiesława Szwarockiego, MOSM Tychy przyjechał do Lędzin w 6-osobowym składzie i mecz nie mógł się odbyć. Tym samym trampkarze starsi wzbogacili się o 3 punkty bez gry.

[singlepic=6158,360,320]

Od lewej u góry Grzegorz Białorucki, Szymon Krzemień, Nikodem Nagi, Adrian Czudaj, Damian Tomalik, Rafał Mróz, Adam Grzyb, Tomasz Umiński, Wojtek Szumilas, od lewej z dołu : Bartek Kozłowski, Tomasz Szprengiel, Łukasz Szymura, trener Wiesław Szwarocki, Adrian Urbańczyk, Paweł Majer i Patryk Glaba

Trampkarze starsi – wiosna 2010