W dniach 7 i 13 maja br. drużyna żaczków rozegrała kolejne dwa turnieje, rywalizując w Rudołtowicach i Brzeźcach.
W turnieju IV rozegranym w Rudołtowicach grając w składzie: P Kupczyk, D. Labe, B. Płoski, I. Larysz, E. Zatoń, Sz. Rzepus, D. Gralak, K. Morkisz, K. Warzycha, M. Czudaj nasi najmlodsi pilkarze pokonali żaków z Jankowic 9:2 i przegrali z gospodarzami 6:4. Bramki zdobyli: Eryk Zatoń 6, Bartosz Płoski 4, Szymon Rzepus 2 i Igor Larysz 1. Zawodnikami meczu zostali Bartosz Płoski i Eryk Zatoń.
W Brzeźcach z kolei podopieczni Ryszarda Wowro rozegrali turniej V pokonując miejscową drużynę 4:0 i ulegając Gol Bieruń 5:7. Strzelcami bramek zostali: Bartosz Płoski 6 i po 1 Bartek Czudaj, Szymon Rzepus i Maciej Kawała, a zawodnikami meczu zostali Bartosz Płoski i Daniel Segeth.
Skład żaczków z Brzeźć: P. Kupczyk, D. Segeth, B. Czudaj, K. Morkisz, Sz. Rzepus, B. Płoski, M. Kawała, K. Warzycha, M. Czerniak, i P. Lipniarski.