W rewanżowym meczu z drużyną z Woli lędzińskie żaki pewnie wygrały swój kolejny mecz i to aż 6-1 !

Dorobkiem bramkowym podzielili się Sieradzki 3, Noras, Nowrocki oraz Jastrzębski. Ogromnie cieszy to, że w grze młodzików widać spore postępy.  Za ten mecz należą się pochwały wszystkim zawodnikom. Warto odnotować dorobek strzelecki Rafała Sieradzkiego, który w dotychczasowych meczach zdobył aż 11 bramek. Najważniejsze jest to że z meczu na mecz gra wygląda ciekawiej, chłopcy wykazują ogromną ochotę do gry jak i do treningów .

Także chętnych chłopaków z roczników 99 i młodszych serdecznie zapraszam na treningi ! Najbliższy odbędzie się w poniedziałek o godz. 17 na boisku głównym !

Skład MKS-u: Pieczka-Nowrocki Czudaj Lipiński Szweda-Adamus Noras Jastrzębski Szczepanek-Buchała Sieradzki oraz Giza Hudy Michalak Krzemień Musioł