Podokręg Tychy informuje, że za pośrednictwem Klubów – w tym MKS Lędziny – można zamawiać bilety na mecze Turnieju Kwalifikacyjnego Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-19, który zostanie rozegrany w dniach 4 – 10 października br. na stadionach w Gliwicach, Zabrzu i na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety są bezpłatne!

Podokręg dysponuje biletami na następujące mecze:

4.10.2017 r., godz.16,00 –  Polska – Irlandia – 200 sztuk – Stadion Miejski w Gliwicach,

7.10.2017 r., godz.16.00 – Polska – Białoruś – 1000 sztuk – Stadion Śląski w Chorzowie,

Na listach obowiązkowo musimy podać imię i nazwisko oraz PESEL, dlatego osoby chętne prosimy o przesyłanie imienia i nazwiska osób chętnych oraz numeru PESEL oraz wybrany mecz.

Można w tym celu korzystać z e-mailu klubowego: mksledziny1932@o2.pl

Przyjmujemy także wiadomości na profilu facebook`owym Klubu.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku (3 października – termin wydłużony). Po 14.00 zawozimy listy do biura Podokręgu i odbieramy bilety.

Bilety będą do odbioru osobistego w Klubie (przy ul. Stadionowej 1).