W dniu jutrzejszym (03.11.) zostanie rozegranych 7 z 8 spotkań 14 kolejki w grupie I ZINA klasy okręgowej. MKS Lędziny zmierzy się na własnym boisku z BKS Stal Bielsko-Biała. Zgodnie z informacją przekazaną na ostatnim meczu ligowym, jutrzejszy pojedynek odbywać będzie się, niestety, bez udziału publiczności (zgodnie z ustaleniami z Komendą Policji w Bieruniu i wytycznymi przekazanymi do Klubu BKS Stal i Podokręgu Bielsko-Biała). W tej mierze w ostatnim czasie, nie zapadły inne decyzje. Postaramy się – w zamian – przedstawić na stronie internetowej Klubu – relację na żywo z w/w meczu.

MKS, na dwa spotkania przed końcem rundy jesiennej wciąż prowadzi w tabeli, i to w dodatku bez porażki (9 zwycięstw, 4 remisy). Naszą drużynę, w której nie zagra pauzujący za żółte kartki Dariusz Zygma, czeka spotkanie o wiele trudniejsze niż wskazywałaby na to pozycja w tabeli zespołu BKS-u. To na pewno zespół o dużych umiejętnościach i potencjale kadrowym, co – jak do tej pory – nie przekładało się na dużą zdobycz punktową. Z pewnością MKS czeka bardzo trudny mecz,  w którym trzeba będzie wznieść się na wyżyny umiejętności.

Mecz, jako arbiter główny, poprowadzi Daniel Kruczyński z Żywca.

W tym miejscu, serdecznie jeszcze raz przepraszamy wszystkich kibiców, zarówno z Lędzin, jak i Bielska-Białej za wszelkie niedogodności.