Po odwołaniu jutrzejszego meczu żaków, pierwsi na boisko wybiegną trampkarze starsi , którzy w sobotę o godz. 9.00 u siebie podejmą Pniówek Pawłowice, następnie juniorzy o 11.00 zmierzą się z JUVE Jaroszowice. Na koniec weekendu, w poniedziałek o godz. 15.00 MKS W Rudołtowicach zagra z tamtejszym LKS-em.

Pierwsza drużyna w sobotę w trudnym wyjazdowym pojedynku zmierzy się z Leśnikiem Kobiór. Początek meczu z ekipą Krzysztofa Szybieloka o godz. 15.30. Gospodarze od 11 spotkań (łącznie z pucharowymi) nie przegrali, my też ostatnio jednak mamy całkiem niezłą passę. By powalczyć o pierwszą trójkę na koniec rundy, nie powinniśmy w Kobiórze przegrać. W czerwcu w ostatnim meczu minionego sezonu zremisowaliśmy na stadionie Leśnika bezbramkowo, po bardzo dobrej grze. Jesienią w Lędzinach było 2:3. Do składu na ten mecz powraca po kartkach Dawid Karlik (zwiększy się więc pole manerwu w defensywie). Dużo wskazuje na to, że mecz może zostać rozegrany w warunkach prawdziwie zimowych, ale myślę że i tak na murawie będzie gorąco. Zapraszam do Kobióra w sobotę na godz. 15.30!