Trzy mecze domowe, dwa wyjazdy, a także dwa turnieje piłkarskie z udziałem skrzatów i żaków. Tak w skrócie prezentuje się harmonogram gier na najbliższy weekend (08 – 09.10.), które niejako został zainaugurowany w dniu dzisiejszym zaległymi spotkaniami trampkarzy i młodzików.

W czwartkowe popołudnie drużyna trenera Pawła Majera okazała się skuteczniejsza od Football Projec Suszec, zwyciężając 4:2. Dubletem w tym spotkaniu popisali się zarówno Kuba Kruciński, jak i Filip Bartczak.

Trampkarze kolejny swój mecz rozegrają w sobotę (08.10.) o godzinie 11.00 w Brzeźcach (boisko przy ul. Ofiar Faszyzmu), natomiast młodziki (V liga) w niedzielę zmierzą się w Tychach z Czułowianką (o godzinie 10.00).

IV ligowy zespół młodzików w niedzielę o godzinie 11.30 na boisku przy Stadionowej podejmował będzie APN II SMS Tychy.

Drużyna żaków swój turniej (zagrają w nim Gol Bieruń, APN II SMS Tychy i KSB Lędziny) rozegra w sobotę przed południem na lędzińskim orliku (godz. 10.00), natomiast skrzaty wyjeżdżają do Gardawic na turniej z udziałem gospodarzy i Czułowianki Tychy.

Zespół rezerw, do niedzielnego (09.10.) pojedynku z UKS Warszowice przystąpi z chęcią odbudowania zaufania po słabym i rozczarowującym meczu z Czułowianką Tychy przegranym w minioną niedzielę 0:3 (0:1).

Jesteśmy jeszcze winni raport z tego meczu:

MKS II Lędziny – Czułowianka Tychy 0:3 (0:1) Pyka 42, Wala 80, Dobroś 83

czerwona kartka: Adamus (MKS II, 72 min.)

MKS II: Kucharczyk – Smaza, Dominiec, Nowrocki, Gardawski, M.Firlej (Stasiński 53), Skrobek (Haba 75), Adamus, Giza (Kobus 53, Jacek 80), M.Majer, Urbańczyk.

Z kolei IV-ligowy zespół MKS w sobotę (08.10.) o 15.00 zmierzy się z niedawnym liderem z Czechowic-Dziedzic, który w ostatnich trzech (wyjazdowych spotkaniach) doznał jednak kompletu porażek, notując spadek na III miejsce w tabeli (16 punktów, bramki 13-9). Czechowiczanie tracą do lidera aktualnie 7 punktów. Z kolei, MKS balansuje na krawędzi strefy spadkowej z dorobkiem 9 oczek i przewagą dwóch punktów nad Kuźnią Ustroń. Tylko ewentualne zwycięstwo pozwoli na stworzenie sobie szansy awansu do środkowej części tabeli.

Mecz jako arbiter główny poprowadzi Marcin Miśta z Zawiercia (na liniach Mariusz Ostrowski, Bartosz Badowski).

Pogoda ma sprzyjać, więc tym bardziej zachęcamy do kibicowania!