Swoje ostatnie spotkanie w tym roku rezerwy MKS’u Lędziny rozegrają na wyjeździe z zespołem Leśnika Kobiór. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00 na boisku przeciwnika. Mecz jest o tyle ważny, że rezerwy walczą o utrzymanie dobrej lokaty przed wznowieniem drugiej rundy, czyli 2 miejsca w rozgrywkach Tyskiej B-klasy. 

A teraz trochę o zespołach, ich dotychczasowych meczach i pozycji w tabeli.

Rezerwy Lędzin do tej pory zdobyły 28 punktów w 12 meczach, strzelając 44 gole i tracąc 18. Składa się na to 9 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. MKS miał całkiem niezłą passę wygranych spotkań, ale później przyszedł czas trochę gorszej gry. Rezerwy powoli wracają do świetnej formy, potwierdziły to m.in w ostatnim meczu z LKS Mizerów, który zakończył się efektownym wynikiem 10:0 dla Lędzin. Do tej pory rezerwy zajmują 2 miejsce w tabeli i wygrywając zaległe spotkanie z Kobiórem mogą zrównać się punktami z obecnym liderem – Czarnymi Piasek.

Natomiast Leśnik do tej pory zgromadził 15 punktów w 12 meczach, strzelając 21, a tracąc 17 goli. Na to składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek.  Nasz przyszły rywal zajmuje 8 pozycję w tabeli i ich wyniki wskazują na to, że nie wiedzie im się ostatnio zbyt dobrze, ale to o niczym nie przesądza. Mecz meczowi nie równy, a rywale na pewno będą zdeterminowani do zdobycia choćby jednego punktu, tym bardziej, że grają na własnym boisku.