W 10 kolejce Tyskiej B-klasy Lędzińskie rezerwy zmierzą się w meczu wyjazdowym z zespołem UKS Warszowice. Mecz odbędzie się 23 października (tj. niedziela) o godzinie 15:00 w Warszowicach. 

Nasze rezerwy po ostatniej kolejce do tego spotkania podchodzić będą jako lider B-klasy, a zmierzą się z zespołem zajmującym obecnie 13 miejsce w tabeli, który wyprzedza jedynie drugi zespół ZET’ki Tychy. MKS do tej pory uzbierał na swoim koncie 21 punktów w 8 meczach: strzelając 27 bramek i tracąc zaledwie 11. Natomiast zespół UKS Warszowice zdobył do tej pory 5 punktów rozgrywając 9 spotkań: strzelając 7 bramek i tracąc 25. Mecz jakby nie było powinien być jedynie łatwą przeprawą do tego aby umocnić pozycję lidera B-klasy, ale wszystko zweryfikuje boisko. Mecze wyjazdowe często rządzą się swoimi prawami, a może i przeciwnicy będą mogli pokusić się o urwanie punktów Lędzinom. Jak będzie przekonamy się będąc na trybunach dlatego zapraszamy na kolejny mecz naszych rezerw!

Mecz jako arbiter główny poprowadzi A.Draczyński.