Już w najbliższy poniedziałek (tj. 17.04) swój trzeci wiosenny mecz w rozgrywkach Tyskiej B-klasy rozegrają rezerwy MKS-u Lędziny, a zmierzą się z zespołem Leśnika Kobiór. Mecz odbędzie się na boisku w Lędzinach o godzinie 16:00. 

Nasza drużyna do tej pory nie spisuje się za dobrze, mając dorobek zaledwie jednego punktu w dwóch pierwszych meczach, kolejno remisując u siebie z Bieruniem i przegrywając na wyjeździe z Goczałkowicami. Mimo słabszego startu rezerwy nadal mogą walczyć o najwyższe cele, ale każde następne potknięcie zmniejsza ich szanse na awans. Rezerwy zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli.

Nieco lepiej sprawuje się przeciwnik rezerw, Leśnik Kobiór rozpoczął zmagania od porażki 2:0, ale nie z byle kim, bo z obecnym liderem Polonią Międzyrzeczem. W drugim meczu wygrali 2:1 z ZET II Tychy. Leśnik zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2:0 dla Leśnika Kobiór więc MKS będzie miał okazję zrewanżować się za wyjazdową porażkę i w końcu zainkasować 3 punkty. Zapraszamy na mecz i zachęcamy do kibicowania  naszej drużynie !