Wciąż wierzymy, iż jesienne rozgrywki piłkarskie uda się dokończyć, choć z każdym dniem zbliżamy się do lockdownu…. Zarówno pierwszej drużynie, jak i rezerwom pozostały do rozegrania po trzy spotkania. W najbliższy weekend (07 – 08.11.) czekają nas wielkie derby w Bojszowach (sobota godzina 14.00), ponadto MKS II zagra w Pawłowicach z rezerwami Pniówka (niedziela, godzina 11.00).

Ze spotkania w Bojszowach planujemy relację na żywo na fb profilu Klubu (MKS Lędziny) – początek w dniu jutrzejszym od godziny 14.00. Postaramy się zatem kibicom nieobecność na trybunach wynagrodzić, prosimy jednak o wyrozumiałość, gdyż w historii Klubu będzie to pierwsza próba takiej transmisji. Wszak będzie to pojedynek o I miejsce w ligowej tabeli, między obecnym liderem a wiceliderem, a zarazem rewanż za wrześniową porażkę 2:3 w Lędzinach. Biorąc pod uwagę terminarz MKS-u i GTS, lędzinianie nie mogą pozwolić sobie na porażkę. Oba zespoły se pewne gry w grupie mistrzowskiej wiosną, ale jutro nikt nogi nie odstawi. W obu zespołach bez pauz kartkowych, a miejmy nadzieję że także i bez przymusowych pauz covid-owych.

Swoje ostatnie spotkanie rozegrają także trampkarze, którzy w sobotę o godzinie 9.30 w Lędzinach zmierzą się z Leśnikiem Kobiór.

Podokręg Tychy podał nowy termin przełożonego meczu z LKS Bestwina, jest to niedziela 29 listopada, godzina 13.30. Termin jest tak odległy gdyż tydzień wcześniej klub z Bestwiny rozgrywał będzie zaległy mecz z Przełomem Kaniów.

Zapraszamy jutro na profil fb MKS-u a także na Stronę Klubu!