Nie ma czasu na nudę. Podczas, gdy na szczytach władzy w mieście wciąż brak porozumienia w kwestii dofinansowania sportu oraz stowarzyszeń, a obie strony politycznego sporu przerzucają się tylko oskarżeniami, to wszystkie drużyny MKS-u rywalizują na wszystkich możliwych frontach. Staramy się, by – pomimo braku dofinansowania – mecze młodzieży i seniorów odbywały się bez przeszkód. Oto plan spotkań na kolejne dni:

Seniorzy:

  • klasa okręgowa: MKS – Pasjonat Dankowice, sobota, godz. 17.00,
  • b klasa Tychy: LKS Mizerów – MKS II Lędziny, sobota, godz. 16.00,

Młodzież:

  • juniorzy: MKS – Czapla Kryry, wtorek 18.05., godz. 18.00,
  • trampkarze: MKS – KP GKS Tychy, sobota, godz. 11.00.,
  • orliki E2: Czułowianka Tychy – MKS, ndz. godz. 10.30,
  • żaki: turniej z udziałem Gromu Tychy, Siódemki Tychy, Polonii Tychy w Tychach przy ul. Zbawiciela 1, sobota (15.05.), godz. 9.30,