Przed nami jeszcze tylko 3 piłkarskie weekendy z udziałem zespołów MKS-u przed długą zimową przerwą. Wolne od rozgrywek ligowych mają już piłkarze rezerw. Oto plan gier na najbliższy weekend, w którym na czoło wysuwa się pojedynek MKS-u z AKS Wyzwolenie Chorzów w ramach 13 kolejki rozgrywek w grupie I ZINA klasy okręgowej. Przypominamy, iż ten mecz odbędzie się w sobotę już o godzinie 11.00.

Z ostrożności przed meczami niedzielnymi przypominam, iż w nocy z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu z letniego na zimowy i zegary przestawiamy w nocy z 3.00 na 2.00.

• klasa okręgowa: MKS – AKS Wyzwolenie Chorzów, sobota godzina 11.00,
  • juniorzy: MKS – Krupiński Suszec, niedziela godzina 11.00,
  • trampkarze: MKS – Krupiński Suszec, niedziela godzina 09.00,
  • młodziki: JUWe Jaroszowice – MKS, sobota godzina 11.00,