Nieco okrojony w wydarzenia będzie najbliższy piłkarski weekend (3-4 czerwca), gdyż drużyna rezerw w tyskiej b klasie – z uwagi na wycofanie się LKS II Gardawice, punkty otrzyma bez gry, a swoje rozgrywki zakończyli już trampkarze. Nie zabraknie jednak możliwości odwiedzenia boisk, gdyż w IV lidze MKS zagra w Tychach, mecze ligowe mają zaplanowane drużyny młodzików, a żaczki wyjeżdżają na turniej do Libiąża.

Seniorzy IV liga: GKS II Tychy – MKS Lędziny (Tychy, boisko przy ul. Edukacji 7, sobota 03.06., godz. 11.00), mecz poprowadzi Sławomir Smaczny z Bytomia.

Młodzik IV liga: MKS Lędziny – BAP Piast Gol Bieruń (niedziela, 04.06, godz. 10.00),

Młodziki V liga: Raki Gostyń – MKS Lędziny (poniedziałek, 05.06., godz. 19.00, Gostyń – ul. Rybnicka 141),

Żaki zagrają w turnieju w Libiążu organizowanym pod hasłem „Futboliady” mierząc się z UKS Górnik Libiąż (dwa zespoły), Iskrą Pszczyna, Akademia Piłkarską 21 Chrzanów, Maluchy Trzebinia, UKS Chełmek, Czarnymi Sosnowiec. Początek imprezy w sobotę (03.06.) od godziny 8.30 przy ul. Piłsudskiego 10.

Serdecznie zapraszamy!