Najbliższy piłkarski weekend będzie przedostatnim tej jesieni. Na sobotę zaplanowano spotkania 14 kolejki rozgrywek w grupie I ZINA klasy okręgowej, z kolei swoje ostatnie mecze ligowe rozegrają juniorzy oraz młodziki.

  • juniorzy w sobotę 03.11. o godzinie 9.00 zmierzą się w Wyrach z Fortuną. Jest to ważne spotkanie, w kontekście rywalizacji z Polonią Łaziska Górne o I miejsce w tabeli IV ligi rozgrywek prowadzonych przez Podokręg Tychy. Jak na razie zespół Mirosława Wowro doznał jednej porażki, właśnie z Polonią, lecz zespół z Łazisk potknął się dwukrotnie, m.in. właśnie w meczu z Fortuną. Czy i tym razem Fortuna powstrzyma faworyta?
  • młodziki jako lider tabeli spotkają się w sobotę o 11.00 na własnym boisku z Czułowianką Tychy i będzie to ostatni występ zespołu trenera Ryszarda Wowro tej jesieni.
  • seniorzy w sobotę o godzinie 14.00 zmierzą się w Studzienicach z beniaminkiem klasy okręgowej, czyli LKS-em Studzienice. MKS po trzech wygranych z rzędu, awansował na 7 miejsce w tabeli i w miarę spokojnie może oczekiwać przerwy zimowej. Nie mniej jednak, przed zespołem trenera Napierały jeszcze dwie okazje do powiększenia dorobku punktowego, w tym pierwsza w pojedynku z beniaminkiem, który jak do tej pory zgromadził 17 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek). Spotkanie jako główny arbiter poprowadzi Jakub Borkowski (Podokręg Tychy).