W najbliższą sobotę (tj. 24.09) rezerwy MKS’u Lędziny rozegrają swój 5 mecz w rozgrywkach Tyskiej B-klasy. Zmierzą się z drużyną LKS Brzeźce-Kryry na wyjeździe i tam powalczą o kolejne 3 pkt. 

Warto dodać, że rezerwy MKS’u to jedyna drużyna bez porażki w tym sezonie rozgrywek B-klasy i może się pochwalić świetnym bilansem bramek: 18 strzelonych, a zaledwie 5 straconych. I oczywiście z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli. Natomiast przeciwnik naszych rezerw do tej pory raz zwyciężył, raz zremisował i doznał aż 3 porażek, tracąc przy tym 7 bramek, a strzelając 8 goli. Przeciwnik na pewno jest wymagający a liczba straconych bramek, która jest niewielka daje nam znać, że nie będzie łatwo. LKS Brzeźce może się pochwalić zdobyczą 4 punktów i jedną bramką na „plus”. W tabeli zajmuje dopiero 10 lokatę, ale to nie znaczy, że nie stać ich na walkę o korzystny wynik tego spotkania, a nasze rezerwy muszą pokazać kto jest liderem i przedłużyć passę zwycięstw.

W rezerwach nikt nie musi pauzować za kartki, a jedynym kłopotem kadrowym okazuje się kontuzja Wojtka Doliny, której doznał w poprzednim spotkaniu z Zet Tychy.

Trójka sędziowska, która poprowadzi spotkanie: Draczyński, Zawiśliński, Wowro.