Zbliża się kolejny weekend, a wraz z nim VII seria gier w IV lidze: w sobotę (16.09.) o godzinie 16.00 IV-ligowy MKS podejmie na własnym boisku rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Najbliższy rywal aktualnie zajmuje III miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 pkt i bilansem bramkowym 19:9. Lędzinianie, po minimalnej porażce w Rybniku, będą starali się pokrzyżować szyki faworytowi. Czy ten plan się powiedzie?

Mecz poprowadzi Mateusz Bielawski (Katowice), na liniach sędziowie asystenci: Robert Reguła, Grzegorz Szymanek.

W niedzielę (17.09.) istotny mecz dla układu tabeli w tyskiej b klasie rozegrają rezerwy MKS-u, które w Międzyrzeczu zagrają z Polonią. Oba zespoły zdobyły jak dotąd 12 punktów, sąsiadując ze sobą w tabeli na miejscach III i IV (aktualnie miejsce VIII w tabeli III ligi)Początek od godziny 16.30.

Już dziś zapraszamy także na pucharowe starcie z III-ligowym LKS Goczałkowice, które zaplanowano na środę (20.09.) na godzinę 16.15. Ósma drużyna III ligi (grupy III) prowadzona obecnie przez trenera Łukasza Piszczka, przyjedzie do Lędzin by sprostać roli faworyta, ale i zrewanżować się MKS-owi za pucharową porażkę 0:1 niemalże sprzed roku.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania!