Spotkanie drugiej kolejki MKS, przypominam, rozegra w najbliższą niedzielę na boisku w Kostuchnie. Rywalem ekipy Sebastiana Idczaka będą rezerwy katowickiego GKS-u. Początek pojedynku o godzinie 15.00.

Lędzinianie po wygranej z Unią Kosztowy zmierzą się z rywalem, który w pierwszej kolejce podzielił się punktami z Czarnymi Piasek (remis 1:1 i gol Napierały z karnego). MKS zagra bez kontuzjowanego Przemysława Włocha, natomiast skład ekipy katowickiej – jak zwykle w przypadku rezerw – jest trudny do przewidzenia.

GKS II w pierwszym meczu z Czarnymi grał w składzie: 

Hauffe – Wawrzynkiewicz, Kamiński, Napierała, A.Sopniewski – Ryś, Banaś (‘80 Dębski), Grociak, Kurtysiak (‘75 Androsiuk) – Steleblak (‘89 Kaźmierczak), Marek

Dziś natomiast pierwsza drużyna zremisowała bezbramkowo z Flotą Świnoujście, grając w następującym zestawieniu:

Sabela – Farkas, Rzepka, Kowalczyk, Kaciczak – Goncerz, Belciancin, Hołota, Chwalibogowski (70. Feruga) – Pitry, Rakels (82. Kruczek).

Zapowiada się ciekawe widowisko, dlatego zapraszamy na mecz!