W związku z faktem, iz zbliża się termin zapłaty za serwer i domenę strony, chciałbym przedstawić Wszystkim Kibicom i Sympatykom strony propozycję.

Łączne koszty zapłaty za serwer i domenę wyniosą ok. 250 zł. (serwer 132 zł, domena ok. 120 zł). W związku z faktem, iż nie chciałbym ponosić tych kosztów z własnej kieszeni, a władze klubu zamierzam prosić w najbliższym czasie o dofinansowanie na nagrody w przygotowywanym konkursie, zwracam się z taką oto propozycją.

Prosiłbym o deklaracje osób, które chciałaby i mogły dołożyć się do zakupu serwera i domeny. W zależności od tego, ile osób się zgłosi, przez tyle podzielilibyśmy kwotę 250 zł. Przykładowo, gdyby było 20 chętnych, cena wyniesie 12,5 zł. Im więcej osób, tym koszt będzie mniejszy.

Proszę o składanie deklaracji do niedzieli włącznie, można to robić mi osobiście, przez tel, na gg, na nk, mailem albo deklarując się na forum (założę odpowiedni temat). Nie będę uwzględniał wpisów w komentarzach, gdyż nie będę miał możliwości weryfikacji. Proszę o potraktowanie sprawy poważnie. Po podliczeniu chętnych podam kwotę jaką należy wpłacać, a także numer konta i niezbędne dane. Dla chętnych wyślemy potwierdzenie przelewu i jego przeznaczenia.

Liczę na współpracę i dziękuję za wyrozumiałość. Wymyśliłem taką akcję, gdyż ten sposób świetnie się sprawdza wsród kibiców jednego z klubów, na którego forum jestem zarejestrowany. Liczę, że i tu będzie podobnie.