Już jutro, tj. 29.04., piłkarze klasy okręgowej rozegrają 23 kolejkę spotkań w grupie. Piłkarze MKS-u nie mieli dużo czasu na rozmyślanie o porażce z Piastem, bowiem jutro nadarzy się okazja do rehabilitacji w pojedynku ze Strażakiem Mikołów. Początek spotkania o godzinie 17.00., a zostanie ono rozegrane na boisku przy ul. Gliwickiej (przy drodze krajowej nr 44 między Mikołowem, a Gliwicami).

Spotkanie poprowadzi Sebastian Frenke z Rybnika.

Na portalu www.sportowasilesia.com będzie prowadzona relacja live ze spotkania Piasta Bieruń z LKS Bełk, będziemy starali się przekazywać na bieżąco rezultat meczu Strażaka z MKS-em oraz innych pojedynków grupy I. Jutro odbędzie się 6 spotkań, a mecze Naprzodu ze Studzionką oraz GKS-u II z Rymerem zostały przeniesione na środę 30 kwietnia.

PS. Dla zainteresowanych podaję w tym miejscu wczorajsze wyniki w TLJ: Piast – Studzienice 1:3, Bojszowy – Czapla 3:3, Wola – Krupiński 0:3, Brzeźce – Wisła Wielka 0:3 w.o. Zmiany zostały naniesione w tabeli.