Przedstawiam informacje o transferach, jakie zaszły zimą w klubach gr. I klasy okręgowej. Nie jest to jeszcze lista kompletna, w miarę napływania informacji będę ją uzupełniał. Liczę także na Waszą pomoc, w razie jakichkolwiek braków.

MKS Lędziny: Przybyli: Rafał Dąbrowski (Nadwiślan Góra), Łukasz Gąsior (powrót z wypożyczenia do Stali Chełm), Grzegorz Michalski, Adam Frukacz, Łukasz Cięciara (juniorzy), Ubyli: Piotr Bomba (Nadwiślan Góra)

Stal Chełm Śląski: Przybyli: Robert Wlazlo (Wesola), Jarosław Luty (Beskid Andrychów), Marek Krasiński, Sebastian Bubrowski (MK Katowice), Adam Drozdek (transfer definitywny z MKS Lędziny), Łukasz Broncel (Górnik Wesoła), Waldemar Górecki (liga futsalu) Ubyli: Ł.Gąsior (powrót do MKS Lędziny), M.Bartosiewicz (Górnik Wesoła), A.Kotwicki, T.Myalski, P.Jędyk, F.Pizun, K.Kramarczyk

Śląsk: Przybyli: Krzysztof Jojko (LZS Piotrówka), Mariusz Jojko (KS Bytom Karb), Dawid Kubicki (Orkan Dąbrówka Wielka), Ubyli: Kamil Woźny (KS Bytom Karb), Michał Czwołek (nie wznowił treningów), Artur Nawrat (nie wznowił treningów), Tomasz Świerk (kontuzja)

LKS Łąka: Ubyli: Ilia Zitka (Ruch Wysokie Mazowieckie), Lukas Korc (nie wznowił treningów),Daniel Romanowicz (koniec wypożyczenia), Łukasz Wróbel (najprawd. GTS Bojszowy), Szymon Ciuberek (najpr. Polonia Marklowice), Konrad Rybak (najpr. Polonia Marklowice), Paweł Kudła (nie wznowił treningów), Przybyli: Łukasz Kubiczek (LKS Czarków)

Leśnik: Przybyli: Trener – Rafał Bosowski, Marek Kubisz (Ruch Radzionków), Patryk Ciasnocha (Ruch Radzionków), Dawid Jaźwic (LKS Łąka), Jarosław Zadylak (GKS Tychy), Adam Młynek (Ruch Radzionków), Maciej Wojtynek (Rozwój Katowice)
Łukasz Nowak (MK Górnik Katowice) Ubyli: Trener – Krzysztof Szybielok (AKS Mikołów), Adam Bosowski (koniec kariery), Piotr Podeszwa, Łukasz Glazder, Jacek Antosz (klub zrezygnował z tych graczy), Marek Koćwin (powrót do Rozwoju Katowice), Łukasz Dąbrowiecki (Rozwój Katowice), Krzysztof Widłok (Znicz Jankowice), Artur Niemiec (Znicz Jankowice)

Nadwiślan: Przybyli: Rafał Korzec (Koszarawa Żywiec), Piotr Bomba (MKS Lędziny), Radosław Malcher (junior) Krzysztof Ulczok (junior), Kamil Grzesica (junior), Ubyli: Rafał Dąbrowski (MKS Lędziny)

Unia Bieruń: Przybyli: Żukowski z Sokola Zabrzeg, Marynowicz z Sokola Zabrzeg, P.Kozłowski z GKS Tychy, Zemczak z Górnika Wesoła, Pulka z Rozwoju Katowice, Fabisiak, Szczepanik (juniorzy), Franczak, Miotka (transfery definitywne z odpowiednio: MOSM Tychy i GKS Tychy). Nikt nie ubył.

Krupiński: Przybyli Winkler (Bełk), Sankiewicz (po kontuzji), Obarski (Leszczyny) Ubyli: Ksiądz (Czapla Kryry), Kumor (Studzionka)

Iskra Pszczyna: Przybyli Michał Mach (Pniówek), Bartłomiej Grabczyński (Morcinek Kaczyce), M.Kowal (Polonia Łaziska), D.Dziadek (KS Żory) oraz Adam Michalczyk (wychowanek).

Unia Kosztowy: Przybyli: J.Tracz, T.Wilk (definitywnie wykupieni z Górnika 09), S.Strzempa (wolny zawodnik), M.Charęza (Polonia Łaziska) Ubyli: Kasprzyk (Górnik 09 Mysłowice), Ł.Jagiełło (hala), B.Bruź (Polonia Łaziska)

Czarni Piasek: Przybyli: Mirosław Widuch (po przerwie), Dariusz Kościelny (Iskra Pszczyna), Łukasz Włodarek (Jastrzębie) Ubył: Piotr Szczepanek

Wawel Wirek: Przybyli: Wojciech Ciszewski (Ruch Chorzów), Patryk Roszak (Slavia R.Śl.), Bartłomiej Sładkowski (Urania R.Śl.), Arkadiusz Wilczek, Ariel Bujałkowski, Michał Szary (wszyscy juniorzy);
Ubyli: Sebastian Matuszczyk (koniec kariery), Dariusz Grzywa (Grunwald R.Śl.), Artur Wojciuch (Urania), Bartosz Siadul (Gwiazda R.Śl.- futsal), Mariusz Sworowski, Arkadiusz Pilszczek (obaj Orzeł Mokre), Damian Lux, Krzysztof Suchecki (obaj Ruch Chorzów);

Ogrodnik Cielmice: Przybyli: D.Kopel (Orzesze), K.Czyżo (MK Katowice), Sz.Gilewicz, (BKS), D.Wroński (MOSM), D.Śmiłowski (wznowił treningi), A.Toborek (grający trener)

Bełk: Przybyli: brak danych, Ubyli: Winkler (Krupiński),

Sokół Wola: Przybył: Szymon Faruga (powrót z GTS Bojszowy) , Ubyli: Adam Wolak, Michał Bosowski (nie podjęli treningów), Adrian Potasiak (Ogień Wola)