Przed IV-ligowym MKS-em jeszcze dwa ligowe spotkania, w tym to najbliższe w Bełku z liderującym KS Decor. Na ławce trenerskiej lędzińskiego zespołu nie zobaczymy już Sebastiana Idczaka, z którym umowa została rozwiązana za porozumieniem stron w dniu dzisiejszym (tj. z dniem 01.06.2017 r.)

Oto efekt wczorajszego spotkania Członków Zarządu Klubu z trenerem, a także kolejnych rozmów jakie odbyły się w dniu dzisiejszym.

Prawdopodobnie jutro poznamy nazwisko trenera, który poprowadzi zespół w pojedynkach 33 i 34 kolejki rozgrywek IV ligi oraz pucharowym mecz z GKS Radziechowy-Wieprz. Czy będzie to rozwiązanie tymczasowe na trzy spotkania, czy plan długofalowy – tego jeszcze nie można określić.

Sebastianowi Idczakowi dziękujemy za lata pracy w Lędzinach, za zaangażowanie które zaowocowało sukcesami pucharowymi i awansem do IV ligi, życząc jednocześnie sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.