Z dniem 27.10.2008 r. z funkcji trenera drużyny seniorów zwolniony został Kazimierz Rozmysłowski. Obecnie trwają poszukiwania nowego szkoleniowca i zapewne jego nazwisko poznamy jeszcze w tym tygodniu. Trener Rozmysłowski oficjalnie pierwszą drużyne prowadził od 1 lipca 2007 r. (prowadził także zespół w zastępstwie Radosława Gabigi w dwóch ostatnich zwycięskich spotkaniach sezonu 2006/2007). Łacznie w 44  (46) spotkaniach ligowych, w których MKS odniósł 19 (21) zwycięstw, 7 razy remisował i poniósł 18 porażek. O zwolnieniu zadecydowała zapewne ostatnia kiepska passa MKS-u, 5 porażek z rzędu i tylko jedna wygrana w ostatnich 7 spotkaniach.

[singlepic=2399,360,320]

Kazimierz Rozmysłowski nie jest już trenerem MKS-u. Kto będzie jego następcą? Foto: Poodel

Ja ze swojej strony mogę podziękować trenerowi za współpracę, zawsze mogłem liczyć na smsa, wiadomość na forum, czy odpowiedź na wszystkie pytania związane z klubem. Dziękuje:)