Na portalu www.sport.tygodnikecho.pl pojawił się artykuł dotyczący zmian w lędzińskiej drużynie. Aby być fair wobec redaktora Dusika nie zamierzam go w pełni kopiować, podsumujmy jednak co z niego wynika. Trenerem drużyny z pełną dozą zaufania pozostaje Marcin Polarz.

Prezes Edward Urbańczyk podziękował za grę w klubie Pawłowi Chmielowcowi, tak więc pomocnik który trafił do Lędzin z Iskry Pszczyna, spędził w naszym klubie zaledwie jedną rundę rozgrywając 11 spotkań i zdobywając 1 gola. Potwierdzają się informacje o zainteresowaniu Maćkiem Szeremetą ze strony klubów IV ligi (Bojszowy, Nadwiślan), podobnie sprawa ma się z Tomkiem Matyskiem (Wesoła, Bojszowy, a także lokalny rywal Unia Kosztowy). W sytuacji tego ostatniego wiele zależy od tego czy i gdzie będzie miał możliwość podjęcia pracy. Pojawiły się także informacje o zainteresowaniu Polonii Łaziska Mateuszem Roszakiem,  a także o tym że jeszcze inni zawodnicy mogą pożegnać się z klubem. Wiele wyjaśni się już w styczniu.

Klub zamierza postawić na młodzież i w dalszym ciągu wprowadzać juniorów do składu. Mam jednak nadzieję, że wszystkie te zmiany zostaną wprowadzone z rozwagą.

źródła: własne, www.sport.tygodnikecho.pl