Dopiero w ostatnią sobotę listopada (28.11.) poznaliśmy ostateczny skład grupy mistrzowskiej i spadkowej w Lidze Okręgowej Bielsko-Tyskiej. Można by rzec, iż w ostatnim momencie, bowiem niedziela 29.11. przywitała nas już białym puchem…

Dobiegły końca zmagania w Lidze Okręgowej Bielsko-Tyskiej, lecz w podgrupie A pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy między MRKS-em II, a LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice, który odbędzie się przed startem wiosennej kampanii. To starcie nie ma jednak już wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia w tych rozgrywkach, choć będzie miało wpływ na kwestie punktowe i to ile każda z tych drużyn będzie miała uwzględniona, przystępując do walki o utrzymanie.

W grupie mistrzowskiej w przyszłej rundzie rywalizować będzie 8 drużyn (bez zaliczenia dorobku z jesieni), a awans zanotowały: Rekord II Bielsko-Biała i Czarni Jaworze, LKS Bestwina, Pasjonat Dankowice, LKS Łąka, LKS Studzienice, MKS Lędziny oraz GTS Bojszowy.

Jedną z największych niespodzianek jest fakt, iż w grupie spadkowej rywalizować będzie BKS Stal Bielsko-Biała. Bielszczanie w ostatnich trzech meczach potrzebowali trzech punktów, aby znaleźć się w czołowej „4”, jednak tego celu nie udało im się zrealizować.

Grupa mistrzowska Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej:

Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka
Czarni Jaworze
LKS Studzienice
MKS Lędziny
GTS Bojszowy
LKS Bestwina

LKS Pasjonat Dankowice

Grupa spadkowa Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej:

BKS Stal Bielsko-Biała
ZET Tychy
LKS Wisła Wielka
MRKS Czechowice-Dziedzice II
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Ogrodnik Cielmice
KS Bestwinka
Piast Bieruń Nowy
Pionier Pisarzowice
Sokół Wola
Przełom Kaniów