W ostatnią niedzielę (15.11.) drużyna Żaków udała się na towarzyski turniej do Bieruniu Nowego, gdzie odbywał się coroczny turniej z cyklu ” Bawimy się futbolem”.

„Nasza drużyna została zgłoszona do rozgrywek rocznika 2012 i młodsi, w których rozegraliśmy spotkania z takimi drużynami jak: LKS Gardawice, BAP II Gol, LKS Strumień Polanka Wielka, KS Unia Bieruń oraz Skawa Katowice. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, możliwość rozegrania kilku meczy w ciężkim okresie pandemii. Mecze rozgrywane były w systemie 4+1 oraz w minigrach 3×3. Wyniki turnieju były sprawą drugo lub nawet trzeciorzędną”. – relacjonuje trener Marcin Bratek.

MKS reprezentowali: Przemek Apajewski, Maciek Myalski, Miłosz Krupa, Szymon Gedrowicz, Szymon Jankowski oraz Maja Moskalik.

W imieniu trenera drużyny gorące podziękowania za zdjęcia i pomoc organizacyjną dla Pana Michała Moskalika.

Organizatorom dziękujemy ze wspaniałe przyjęcie i umożliwienie sportowej rywalizacji w dobrej atmosferze!