Skrzaty trenera Pawła wzięły udział w turnieju zorganizowanym przez UKS Akademia Piłkarska Żory, a w żorskiej hali MOSiR pojawiło się 18 drużyn z różnych regionów Śląska.
Naszym skrzatom przyszło rywalizować z takimi drużynami jak Czarni Gorzyce, GKS Jastrzębie, Sośnica Gliwice, KS Szczerbice i Football Academy Bielsko Biała. Był to ciekawy test naszych małych piłkarzy na tle całkiem innych i mocnych drużyn z poza naszego powiatu. Jak w takich turniejach bywa, nie liczą się wyniki tylko dobra zabawa, ale widać ze ciężka praca przekłada się na boisko. Nasi najmłodsi piłkarze zaprezentowali dużo bramek, ładnych podań i wygranych pojedynków 1×1 – to wszystko można było zobaczyć na boisku. W trakcie spotkań nie zabrakło pizzy, a na koniec zasłużone medale i puchar dla każdej drużyny.
Tradycyjnie, podziękowania dla Rodziców za gorący doping i poczęstunek!

Trampkarze

MKS Lędziny – Iskra II Pszczyna 2:2 (bramki Michał Firlej, Kuba Kruciński).