Dobrze rozpoczął się kolejny tydzień dla młodzieżowych zespołów MKS-u.

[singlepic=4066,360,320]

Zespół Piotra Bomby pokonał Krupińskiego Suszec 2:o. Foto: Radek Roszak

We wczorajszym spotkaniu trampkarze młodsi pokonali w Górze rówieśników z Nadwiślana Góra 3:0. Dziś z kolei, trampkarze starsi zrobili kolejny krok w kierunku tytułu mistrza tyskiej ligi trampkarzy starszych, pokonując Krupińskiego Suszec 5:2 (gole Janik 2, Fąfara, Karkoszka, Cuber). W innym kluczowym meczu dla tej ligi Studzionka pokonała Sokoła Orzesze 4:3, i dzięki temu przewaga zespołu trenera Chwistka nad Sokołem wynosi już 11 punktów. Tego samego rywala – Krupińskiego – pokonali także juniorzy, po weekendowym zamieszaniu spotkanie juniorki w Suszcu wreszcie doszło dziś do skutku, a zespół Piotra Bomby po golach Grzegorza Kostrzewy i Rafała Papacza zwyciężył 2:0. Juniorzy tym samym zmniejszyli stratę do Sokoła Wola do ośmiu punktów, który w miniony weekend stracił pierwsze punkty remisując swoje spotkanie.

Juniorzy grali w składzie: Ł.Gąsior, Długajczyk, Cięciara, Drozdek, Michalski (Smolorz), Frukacz, Salamon, B.Papacz, Śliwa (G.Kostrzewa), Majer (R.Papacz), Kalicki (Cuber).

W przypadku juniorów być może jeszcze nie wszystko stracone, jak zapewnia jeden z zawodników – Bartosz Papacz: „Tak łatwo nie oddamy tytułu drużynie z Woli i będziemy walczyć do samego końca o tytuł mistrzowski”. Podobnego zdania jest trener Piotr Bomba: ” Będziemy walczyli do samego końca rundy wiosennej o jak największą pozycje w ligowej tabeli i tak łatwo nie złożymy broni!! Zawodnicy są w 100% zaangażowani i zmotywowani przed najtrudniejszymi spotkaniami , ale jak na razie skupiamy się na kolejnym naszym przeciwniku jakim jest drużyna Pniówka Pawłowice , Zapraszam wszystkich na sobotnie spotkanie które odbędzie się w najbliższą sobote o godzinie 11:00.”