Juve Jaroszowice – MKS Lędziny 1-2 : Brona 40 min – rzut wolny z 18 metrów , Bratek 50 min głową po rzucie rożnym.

Skład: Kucharczyk, Drozdek, G.Kostrzewa, Bratek, Cięciara, P.Kostrzewa (Długajczyk), Salamon, Brona, Napieraj (Michalski), Majer (Frukacz), Papacz (Bania).

Mecz rozgrywany był na ciężkim boisku w Jaroszowicach. Bardzo grząska murawa wprowadzała nerwowość w poczynaniach obu drużyn. Wiele błędów z jednej jak i drugiej strony. W 20 min gospodarze wyszli na prowadzenie 1-0. Nasza drużyna chciała wyrównać przed przerwą. Niestety mecz układał się niepomyślnie dla naszego zespołu, gdyż w 35 min Salamon został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. W tym momencie zrobiło się nerwowo. Więcej zimnej krwi zachowała nasza ” młodzieżówka ” doprowadzając do remisu po strzale Łukasza Brony w 40 min. Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia MKS-u, bo już w 50 min Bratek zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Papacza z rzutu rożnego. W drugiej połowie mniej piłkarskich akcji , więcej walki o każdy metr boiska. Końcowy wynik 2-1 dla MKS-u i dzięki temu zwycięstwu MKS awansował na pozycje lidera Tyskiej Ligi Juniorów.

Marcin Bratek

Dzięki za tą relację Marcin:)