Rezerwy MKS-u w ostatnim meczu sezonu mierzyły się z rezerwami zespołu LKS Gardawice. Dzięki wygranej w tym spotkaniu uplasowaliśmy się na 7 miejscu tyskiej B-klasy.

 

Pierwsza bramka padła dość szybko, bo w 11 minucie. Dominik Smaza przerzuca piłkę z jednego końca pola karnego na drugi do Błażeja Gierczaka, który genialnym przyjęciem gubi obrońców i strzela piękną bramkę po długim słupku. W 30 minucie kontuzji doznał Karol Gaweł, zmienił go Beniamin Drążek, który tuż po wejściu na boisko zdobywa drugiego gola. Sebastian Krakowiak zagrywa po linii do Drążka, ten mija wysoko ustawionego bramkarza, po czym strzela do pustej bramki. Druga połowa zaczęła się nie za dobrze dla nas, ponieważ przy pierwszym rzucie wolnym tracimy gola, przeciwnik dośrodkowuje piłkę na niepilnowanego zawodnika. W 60 min. podwyższamy prowadzenie, Błażej Gierczak z prawej strony wrzuca na głowę Michała Urbańczyka, który strzela tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi gości. Końcówka meczu była dość nerwowa, Dawid Sitarz w 81 min. otrzymał czerwoną kartkę za faul w polu karnym na przeciwniku. Do bramki wszedł Michał Urbańczyk. Na nasze szczęście zawodnik z Gardawic fatalnie wykonał rzut karny.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1(2:0).

Skład: Sitarz- Smaza(Rozmus 45′), Urbańczyk, Mielec, Woźniak- Dominiec (C), Klimza, Kuzak – Gierczak, Gaweł(Drążek 30′), Krakowiak

Bramki:

Gierczak⚽(Smaza🅰️)

Drążek⚽(Krakowiak🅰️)

Urbańczyk ⚽(Gierczak 🅰️)