We wczorajszym meczu sparingowym MKS na boisku „Piast” w Pszczynie okazał się lepszy od Znicza Jankowice, pokonując go 3:1 (1:0). Dziś lędzinianie od 9.00 rywalizować będą w turnieju halowym w Bojszowach.

Bramki dla MKS-u w meczu z zespołem Mirosława Madei zdobywali Piotr Kapela, Mariusz Gajewski oraz Grzegorz Bednarek. „Kapela w sytuacji sam na sam minął bramkarza i ulokował piłkę w pustej bramce. Po przerwie Gajewski dobitką strzału Nagiego podwyższył nasze prowadzenie, a gdy rywale zdobyli kontaktowego gola to Bednarek uderzeniem z 15 metra w krótki róg ustalił wynik.” Odnotujmy, że gola dla Znicza uderzeniem z 18 zdobył Puda.

MKS: Ł.Gąsior – Bednarek, Skutela, Sopelewski, testowany zawodnik – Śliwa (46. Michalski), testowany zawodnik, Janik – Kapela (46. Gajewski), Stworzyjan, Ingram.

W turnieju natomiast wystąpią: Ł.Gąsior, Śliwa, Sopelewski, Gadaj, Kapela, Stworzyjan,  Karlik, G.Kostrzewa, Janik, Idczak. Relacja live na stronie od godziny 9.00.