Zwycięsko kończy się wczorajszy mecz rezerw z Niepokornymi Orzesze ! Nasz dwójka pewnie pokonała przyjezdnych 3:0 (0:0) i zapewniła sobie kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. 

Przebieg meczu:

1:0 – wrzutkę z rzutu rożnego Czudaja, głową wykańcza Urbańczyk.

2:0 – Janik dobija po uderzeniu Adamusa.

3:0 – gol Malickiego po krótkim słupku.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczowego poniżej 👇:

 

Dobrze o naszej drużynie świadczy chociażby fakt iż przeciwnicy byli w stanie oddać zaledwie jeden celny strzał na bramkę Apajewskiego. Cieszy mecz na „zero z tyłu” bowiem czyste konto udało nam się zachować w zaledwie 3 z 10 dotychczas rozegranych spotkań (na 12 kolejek, ale należy uwzględnić 1 zaległy mecz oraz pauzę w 2 kolejce).

MKS II Lędziny 3:0 (0:0) Niepokorni Orzesze

MKS II: Apajewski – Rozmus, Urbańczyk, Woźniak, Smaza (🔁84′ Giza), Janik (🔁75′ Dominiec), Nowrocki, Czudaj, Drążek (🔁S.Krakowiak 80′), Malicki (🔁Gaweł 82′), Adamus.

Strzelcy bramek: Urbańczyk 58’⚽, Janik 70’⚽, Malicki 79’⚽.

żółta kartka: Morczinek 15′, Orłowski 86′ (Niepokorni Orzesze).

Pozostałe rezultaty 12 kolejki:

Fortuna Wyry 5:1 Czarni Piasek

LKS Mizerów 1:3 GTS II Bojszowy

Gol Bieruń 2:0 LKS II Gardawice

LKS II Goczałkowice Zdrój 4:0 Nadwiślan Góra

UKS Warszowice 1:2 Pniówek II Pawłowice

Czułowianka Tychy 5:1 Tysovia Tychy

LKS Wisła Mała – pauza

Następnym rywalem rezerw będzie drużyna Tysovii Tychy, w sobotę (tj. 31 października) nasza drużyna rozegra zaległy mecz 11 kolejki. Nasi przyszli rywale nie wygrali spotkania od 5 kolejek, jest to również drużyna, która najczęściej w lidze remisuje. Do tej pory uzbierali na swoim konie 9 punktów (za sprawą 2 zwycięstw i 3 remisów). Mimo wszystko można oczekiwać trudnego wyjazdowego meczu, bowiem dla Tyskich piłkarzy każdy punkt jest na wagę złota. Zapraszamy już dziś!