Orliki E1

Orliki E1 – (2007 i młodsi)

Kadra orliki sezon 2017/2018

Imię i nazwisko Data ur.
Bednorz Dawid 11.03.2008
Chrobok Mikołaj 25.02.2009
Czernielewski Adam 30.07.2008
Czerwiński Szymon 10.09.2007
Czudaj Bartłomiej 26.04.2008
Gralak Dominik 27.08.2008
Gumprecht Mateusz 08.08.2008
Hamik Kacper 16.06.2007
Jandzio Kryspin 26.09.2008
Kawała Maciej 26.05.2008
Kruciński Jakub 23.08.2008
Kubica Karol 23.02.2007
Kupczyk Paweł 04.01.2008
Labe Dominik 12.03.2007
Larysz Igor 25.05.2007
Lipniarski Piotr 06.08.2008
Majer Wojciech 28.08.2007
Malczyk Jakub 01.03.2007
Morkisz Kacper 03.06.2008
Pająk Grzegorz 23.05.2007
Płoski Bartosz 14.11.2007
Segeth Daniel 15.07.2008
Skrzyniarz Kamil 10.01.2007
Tabuła Bartosz 23.11.2007
Zatoń Eryk 15.05.2007
Zając Artur 25.01.2008
Trener: Ryszard Wowro  

 

Orliki - E1 grupa 4: IV liga (jesień i wiosna),

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2017 Grupa E1, IV liga Grupa 4    
Gol II Bieruń MKS 4:6 (Larysz 3, Morkisz 2, Pająk) 02.09. 09.00
MKS APN IV GKS Tychy 8:5 (Pająk 5, Tabuła 2, I.Larysz) 09.09. 10.00
Akademia Sportu KSB MKS 1:20 (Larysz 7, Tabuła 5, Pająk 4, Płoski 2, Skrzyniarz, Gumprecht) 01.10. 13.00
MKS Grom Świerczyniec 14:3 (Larysz 6, Tabuła 4, Pająk 2, B.Płoski, Gumprecht) 07.10. 10.00
APN VII GKS MKS 2:7 (Larysz 5, Tabuła 2) 14.10. 14.30
Siódemka Tychy MKS 2:6 (B.Płoski2, Tabuła 2, Segeth, Pająk) 21.10. 09.00
MKS Piast Bieruń Nowy 34:2 (Skrzyniarz 6, Labe 4, Segeth 4, Kupczyk 3, Kubica 3, Tabuła 2, Gumprecht 2, Pająk 2, Larysz, Zając, Lipniarski, Kruciński) 28.10. 10.00
Wiosna 2018 Grupa mistrzowska      
Siódemka Tychy MKS 11:0 06.04.2018 17:30
MKS Polonia Łaziska 9:3 (Zatoń 3, Morkisz 3, I.Larysz 2, Malczyk) 14.04. 10.00
Leśnik MKS 3:7 (Malczyk 2, Zatoń 2, Larysz 2, Pająk) 21.04. 13:00
MKS Unia B.St. 13:4 (Pająk 4, Zatoń 3, Malczyk 2, Morkisz 2, Gumprecht 2) 28.04. 10:00
LKS Łąka MKS 2:11 (Pająk 3, Malczyk 3, Larysz 2, Morkisz 2, Zatoń) 06.05. 11:00
Trójka Czechowice-Dz. MKS 9:3 (Zatoń, Malczyk, Pająk) 13.05. 11:30
MKS Grom Tychy 3:9 (Morkisz 2, Skrzyniarz) 19.05. 10:00
UKS SPS Wola MKS 6:4 (Pająk, Zatoń, Larysz, Malczyk) 26.05. 09:00
MKS APN GKS Tychy 3:3 (Zatoń 2, Morkisz) 05.06. 16:15
Iskra Pszczyna MKS 12:0 09.06. 11:00
MKS UMKS Goczałkowice-Zdrój 15:6 (Zatoń 6, Larysz 3, Morkisz 2, Zając, Tabuła, W.Majer, Pająk) 16.06. 10:00

Tabela Jesień 2017 - Orliki E1, IV liga - grupa 4

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 MKS Lędziny 7 21 7 0 0 95-19
2 APN VII GKS Tychy 7 18 6 0 1 54-15
3 APN IV GKS Tychy 7 15 5 0 2 57-22
4 Gol II Bieruń 7 12 4 0 3 64-39
5 Siódemka II Tychy 7 9 3 0 4 33-33
6 Grom Świerczyniec 7 6 2 0 5 30-46
7 KSB Lędziny 7 3 1 0 6 17-75
8 Piast Bieruń Nowy 7 0 0 0 7 15-116

Wiosna 2018

Grupa M  mistrzowska (wiosna 2018)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SIÓDEMKA I TYCHY 11 30 10 0 1 104:18
2 ISKRA I PSZCZYNA 11 27 9 0 2 112:22
3 APN I GKS TYCHY 11 26 8 2 1 108:17
4 TRÓJKA CZECHOWICE -DZIEDZICE 11 25 8 1 2 83:37
5 UKS GROM TYCHY 11 19 6 1 4 61:60
6 UKS SPS I WOLA 11 16 5 1 5 58:63
7 MKS LĘDZINY 11 16 5 1 5 68:68
8 LKS ŁĄKA 11 15 5 0 6 64:81
9 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 11 9 2 3 6 39:81
10 UNIA BIERUŃ STARY 11 6 2 0 9 51:122
11 LEŚNIK I KOBIÓR 11 2 0 2 9 23:85
12 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 11 1 0 1 10 31:148

 

 

Grupa IV Tychy

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GOL II BIERUŃ 11 30 10 0 1 140:36
2 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 11 28 9 1 1 83:53
3 UKS GROM II TYCHY 10 23 7 2 1 74:44
4 UNIA II BIERUŃ STARY 11 21 7 0 4 87:54
5 MKS II LĘDZINY 11 19 6 1 4 79:71
6 UKS AS KSB LĘDZINY 11 13 4 1 6 55:55
7 OGRODNIK TYCHY 10 12 4 0 6 70:76
8 SIÓDEMKA IV TYCHY 10 12 4 0 6 53:62
9 JUWe TYCHY 10 11 3 2 5 56:58
10 PIAST BIERUŃ 9 10 3 1 5 37:66
11 MŁODE WILKI GKS TYCHY 9 1 0 1 8 16:95
12 POLONIA GKS TYCHY 11 1 0 1 10 18:98

 

 

Orliki B - E1 grupa IV: IV liga (wiosna 2018),

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Wiosna 2018 Grupa IV Tychy      
Gol II Bieruń MKS 11:4 (W.Majer 2, Zatoń, Kruciński) 07.04.2018 09:00
MKS II Grom Świerczyniec 7:8 (Pająk 3, Chrobok, Kaleta, Rudziński, W.Majer) 15.04. 10.00
Młode Wilki GKS Tychy MKS II 1:10 (W.Majer 4, Kubica 3, Kaleta, Miśka, Rudziński) 21.04. 16:00
Polonia GKS Tychy MKS II 1:12 (Morkisz 6, W.Majer 4, Kruciński, Zając) 29.04. 08:30
MKS II JUWe Jaroszowice 6:6 (Rudziński 5, Labe) 06.05. 10:00
Ogrodnik Cielmice MKS II 6:9 (W.Majer 4, Orszulik 2, Laryz 2, Rudziński) 12.05. 10:00
MKS II Unia B.St. 12:7 (Zatoń 6, W.Majer 4, Pająk 2) 20.05. 10:00
Siódemka IV Tychy MKS II 16:1 (Rudziński) 26.05. 13:00
MKS II KSB Lędziny 8:5 (Pająk 4, Labe 2, Larysz 2) 03.06. 10:00
Piast Bieruń MKS II 0:7 (W.Majer 3, Morkisz 2, Kaleta, Czernielewski) 10.06. 10:00
MKS II UKS Grom Tychy 3:10 (Orszulik, Larysz, Rudziński) 17.06. 10:00