Klasa okręgowa, grupa I Katowice:

[singlepic=10842,360,320]

U góry od lewej: Michał Gadaj, Zbigniew Janik, Piotr Kapela, Norbert Stworzyjan, Łukasz Gąsior, Sebastian Idczak (trener);

U dołu od lewej: Grzegorz Kostrzewa, Dawid Karlik, Mateusz Śliwa, Damian Sopelewski.

1. 11.08.2012: MKS – KS Żory 2:0 (2:0) Kapela 31, 63

Ł.Gąsior, Sopelewski, Skutela, Ingram, Idczak, Bednarek, Janik, Gardawski (N.Nagi 85), Michalski (Gajewski 70), Stworzyjan, Kapela.

2. 15.08.: Jedność Jejkowice – MKS 2:1 (2:1) Bednarek 40

Kwiatkowski, Bednarek (Karlik 85), Skutela, Sopelewski, Ingram, Michalski (Gadaj 30), Śliwa (M.Roszak 46), Idczak, Janik, Stworzyjan, Kapela.

3. 18.08.: MKS – Rozwój II Katowice 0:0

Ł.Gąsior, Sopelewski, Ingram, Skutela, M.Roszak, Idczak (Śliwa 10), Janik (G.Kostrzewa 60), Karlik (N.Nagi 80), Gadaj, Stworzyjan, Kapela.

4. 25.08.: Unia B.St. – MKS 2:2 (0:2) Kostrzewa 25, 36

Kwiatkowski, M.Roszak, Sopelewski, Ingram, Skutela, Michalski (N.Nagi 75), Śliwa, Karlik, Gadaj (Gardawski 60), Stworzyjan, G. Kostrzewa (Kapela 40, Idczak 83)

Puchar Polski: 28.08.:  MKS – Iskra Pszczyna 1:3 (1:1) Kostrzewa 24

Ł.Gąsior, M.Roszak, Skutela, Bednarek, Karlik, Janik (Gadaj 46), N.Nagi, Michalski (Smolorz 78), Śliwa, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Gajewski 65)

5. 01.09.: MKS – Sokół Wola 3:0 (1:0) Kostrzewa 30, 50, Ingram 90k.

Ł.Gąsior, Sopelewski, M.Roszak, Skutela, Ingram, Bednarek, Gadaj (Gardawski 55), Karlik, Śliwa (Idczak 80), Stworzyjan (Michalski 85), G.Kostrzewa (Kapela 70)

6. 08.09.: MKS – Czarni Piasek 1:0 (0:0) Śliwa 50

Ł.Gąsior, Sopelewski, Bednarek, M.Roszak, Skutela, Ingram (N.Nagi 90), Karlik, Śliwa, Gadaj (Gardawski 80), Stworzyjan (Kapela 70), G.Kostrzewa (Michalski 90).

7. 16.09.: GKS II Tychy – MKS 0:2 (0:0) Gadaj 66, Kapela 90

Ł.Gąsior, Bednarek, Sopelewski, M.Roszak, Skutela, Ingram (N.Nagi 89), Śliwa, Karlik, Gadaj (Idczak 80), Stworzyjan (Gardawski 65), G.Kostrzewa (Kapela 65)

8. 22.09.: MKS – Krupiński 2:3 (0:2) Kapela 73, 76

Ł.Gąsior, Bednarek, Roszak, Skutela (Idczak 69), Ingram, Sopelewski (Stworzyjan 46), Gadaj, Karlik (Kapela 46), Śliwa, Gardawski, G.Kostrzewa.

9. 29.09.: Kosztowy – MKS 3:1 (1:0) Gadaj 65

Kwiatkowski, M.Roszak, Bednarek (G.Kostrzewa 55), Skutela (Karlik 46), Ingram, Michalski, Gadaj, Śliwa (Idczak 65), Gardawski, Stworzyjan, Kapela.

10. 06.10.: MKS – Pogoń 2:1 (0:1) Śliwa 82, Stworzyjan 86

Ł.Gąsior, Skutela (Gadaj 35), M.Roszak, Bednarek, Idczak, Ingram, Śliwa, Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa, Gardawski

11. 13.10.: Orzeł – MKS 1:4 (0:2) Gardawski 3, 61 k., Kapela 26, 90

Ł.Gąsior, Skutela, Bednarek, M.Roszak, Idczak, Gadaj (Śliwa 50), Gardawski (Janik 90), N.Nagi (Ingram 46), Karlik, G.Kostrzewa (Stworzyjan 60), Kapela

12. 20.10. MKS – Sokół Orzesze 1:1 (1:1) Śliwa 25

Ł.Gąsior, Bednarek, Idczak, M.Roszak, Skutela, Karlik, Ingram (N.Nagi 75), Śliwa, Stworzyjan, Kapela, Gardawski (G.Kostrzewa 63).

13. 03.11.: MKS – Bełk 2:1 (0:0) Śliwa 71, M.Roszak 90

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Skutela, Idczak, Karlik, Śliwa, Janik (Ingram 55), Stworzyjan (Sopelewski 89), Gadaj (Gardawski 68), Kapela.

14. 11.11.: Energetyk II – MKS 4:4 (3:0) Gardawski 46k., 61 k., 73 k., Karlik 88

Ł.Gąsior, M.Roszak, Bednarek, Idczak, Sopelewski, Ingram (N.Nagi 85), Karlik, Gardawski, Śliwa, Gadaj (Stworzyjan 77), Kapela.

15. 18.11.: LKS Studzionka – MKS 3:3 (2:0) Idczak 80, Kapela 87, Kostrzewa 90

Ł.Gąsior, M.Roszak, Skutela, Idczak, Bednarek, Ingram (Janik 70), Karlik, Śliwa, Gadaj, Stworzyjan (Kapela 60), G.Kostrzewa.

16. 13.04.13.: KS Żory – MKS 2:5 (1:1) Śliwa 29, Gadaj 46, Stworzyjan 75k., Kapela 77, M.Roszak 80

Ł.Gąsior, Bednarek, Idczak (Janik 85), M.Roszak, Skutela, Sopelewski, Gadaj, Ingram, Śliwa, Kapela (Michalski 89), Stworzyjan (M.Nagi 90).

17. 20.04.: MKS – Jedność 1:2 (1:1) G.Kostrzewa 36

Ł.Gąsior, Bednarek, Uniejewski, Idczak, M.Roszak, Skutela (Karlik 60), Śliwa, Gadaj, Ingram, Stworzyjan (Sopelewski 65), G.Kostrzewa (Kapela 57).

18. 28.04.: Rozwój II – MKS 0:3 (0:2) G.Kostrzewa 12, 55, Gadaj 14

Ł.Gąsior, M.Roszak, Sopelewski (Idczak 46), Skutela, Uniejewski, Gadaj, Ingram, Kapela, Karlik, Stworzyjan, G.Kostrzewa (N.Nagi 70)

19. 01.05.: MKS – Unia B.St. 3:2 (1:0) Stworzyjan 16, 78, G.Kostrzewa 75

Ł.Gąsior, Bednarek, Skutela, Uniejewski, M.Roszak, Karlik, Ingram, Gadaj (Kapela 46), Śliwa, Stworzyjan (Michalski 89), G.Kostrzewa (Idczak 83).

20. 04.05.: Sokół Wola – MKS 4:2 (1:0) Słomka 70 samobójcza, Uniejewski 90

Ł.Gąsior, Bednarek (Gadaj 46), Skutela, M.Roszak, Uniejewski, Karlik (Idczak 46), Śliwa, Kapela, Ingram, G.Kostrzewa, Stworzyjan

21. 11.05.: Czarni – MKS 0:3 walkower

22. 18.05.: MKS – GKS II Tychy 1:0 (0:0) G.Kostrzewa 56

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Karlik, Uniejewski, Śliwa, Ingram, Gadaj, Kapela, G.Kostrzewa (M.Nagi 89), Stworzyjan (N.Nagi 88).

23. 25.05.: Krupiński – MKS 3:3 (2:1) G.Kostrzewa 33,48, Idczak 88

Ł.Gąsior, Bednarek (Sopelewski 86), M.Roszak, Idczak, Skutela, Karlik (Śliwa 76), Ingram (N. Nagi 84), G.Kostrzewa, Gadaj, Stworzyjan, Kapela.

24. 30.05.: MKS – Kosztowy 3:0 (0:0) Kostrzewa 73,90, Gadaj 85

Ł.Gąsior, M.Roszak, Idczak, Skutela, Uniejewski (M.Nagi 89), Karlik, Ingram, Gadaj, Stworzyjan (Sopelewski 46), Śliwa (N.Nagi 76), G.Kostrzewa.

25. 02.06.: Pogoń – MKS 1:4 (1:0) Stworzyjan 55, 70, Ingram 73,77

Ł.Gąsior, Bednarek (Sopelewski 85), Skutela (Idczak 46), Uniejewski, M.Roszak, Karlik, Gadaj (Stworzyjan 46), Ingram (Michalski 89), Śliwa, Kapela, G.Kostrzewa.

26. 08.06. MKS – Orzeł 3:1 (2:0) Kapela 8, Kostrzewa 40, Karlik 80

Sitarz, Idczak, M.Roszak, Bednarek (Sopelewski 75), Ingram, Gadaj, Karlik, Śliwa, Kapela, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Uniejewski 63).

27. 12.06.: Orzesze – MKS 1:2 (1:1) Kapela 3, Karlik 70

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Idczak, Uniejewski, Karlik, Kapela, Ingram, Gadaj, Stworzyjan (Sopelewski 80), G.Kostrzewa (Skutela 90).

28. 15.06.: MKS – Studzionka 4:0 (3:0) Karlik 10, 38, M.Roszak 32, Stworzyjan 62

Ł.Gąsior, M.Roszak, Uniejewski, Bednarek, Sopelewski, Karlik, Ingram (M.Nagi 73), Stworzyjan, Gadaj (Śliwa 58), Kapela (Michalski 80), G.Kostrzewa ( Janik 65)

29. 22.06.: Bełk – MKS 5:1 (2:1) Sopelewski 38

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Uniejewski, Skutela, Śliwa (Idczak 65) Gadaj, Ingram, Stworzyjan, Sopelewski, Kapela.

30. 26.06.: MKS – Energetyk II 4:0 (3:0) Stworzyjan 7, G.Kostrzewa 11, Ingram 42, Karlik 58

Ł.Gąsior (Sitarz 85), Uniejewski, Bednarek, M.Roszak (Sopelewski 65), Skutela, Karlik (Janik 65), Gadaj, Ingram (Michalski 83), Kapela, Stworzyjan, G.Kostrzewa.

Trener: Sebastian Idczak (1-30).

Końcowa tabela sezonu 2012/2013

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Krupiński Suszec 30 76 24 4 2 105-33
2 LKS Bełk 30 67 21 4 5 84-39
3 MKS Lędziny 30 60 18 6 6 72-42
4 Unia Kosztowy 30 49 15 4 11 61-55
5 Unia B.St. 30 48 14 6 10 60-43
6 Sokół Wola 30 45 14 3 13 51-58
7 Sokół Orzesze 30 42 11 9 10 43-47
8 Jedność Jejkowice 30 41 13 2 15 61-61
9 Energetyk II Rybnik 30 40 12 4 14 62-78
10 Pogoń Imielin 30 39 11 6 13 42-47
11 Rozwój II Katowice 30 32 8 8 14 38-50
12 LKS Studzionka 30 30 9 3 18 51-74
13 GKS II Tychy 30 29 8 5 17 35-53
14 Orzeł Mokre 30 28 7 7 16 42-70
15 KS Żory 30 28 8 4 18 44-69
16 Czarni Piasek 30 26 7 5 17 31-63
  Aktualizacja: 27.06.2013