Rezerwy - kadra, Sezon 2023/2024

Imię i Nazwisko Data ur.
Wojciech Majer 28.08.07r.
Oliwier Stasiński 30.03.04r.
   
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Dawid Kobus 05.02.93r.
Michał Dominiec 22.12.92r.
Błażej Gierczak 25.09.03r.
Michał Urbańczyk 02.06.96r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Marcin Majer 11.07.92r.
Karol Nowrocki 17.02.99r.
Sebastian Krakowiak 23.11.03r.
Artur Giza 24.02.99r.
Bartosz Haba 06.01.98r.
Mateusz Firlej 03.06.05r.
Dominik Smaza 19.12.02r.
Bartosz Tabuła 23.11.07r.
Jacek Kozaczuk 24.03.03r.
Mateusz Zawodny 15.04.05r.
Mateusz Rozkwitalski 04.11.04r.
Wojciech Denysiuk 22.12.06r.
Damian Skrobek 28.07.06r.
   
Trener: Zbigniew Janik  

Rezerwy sezon 2023/2024 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data  
MKS II LKS Frydek 3:4 (M.Majer 2, Kozaczuk) 13.08.23r. 17.00
MKS II Niepokorni Orzesze 1:0 (Guzy) 26.08. 16.30
MKS II UKS Warszowice 2:1 (M.Majer 2) 03.09. 17.00
LKS Mizerów MKS II 0:6 (M.Majer 2, M.Firlej 2, Haba, Tabuła) 06.09. 17.00
MKS II LKS Wisła Wielka II 8:0 (Gardawski 3, Kozaczuk 3, Guzy, Dominiec) 10.09. 17.00
Polonia Międzyrzecze MKS II 0:2 (M.Majer, Gardawski) 17.09. 16.30
MKS II Stal Chełm Śląski 3:3 (Guzy, M.Majer, Dominiec) 24.09. 16.00
JUWe II MKS II 0:5 (Gardawski, Filip, Mirus, Smaza, Kozaczuk) 01.10. 15.00
MKS II Siódemka II 8:1 (M.Firlej 3, M.Majer 2, Kobus, Tabuła, Kozaczuk) 08.10 16.00
Nadwiślan Góra MKS II 0:4 (Dudek, K.Kuzak, Kozaczuk, M.Majer) 15.10. 15.30
MKS II UKS Czapla 5:1 (Gardawski 2, Smaza, Kuzak, Todorski) 22.10. 15.00
LKS Wisła Mała MKS II 0:4 (M.Majer 3, Kozaczuk) 28.10. 14.00
KS Brzeżce MKS II 3:6 (M.Majer 2, Kozaczuk, Józefus, Smaza, Gardawski) 11.11. 13.30
MKS II Czarni Piasek 0:0 10.03.24r. 15.30
LKS Frydek MKS II 1:1 (M.Majer) 17.03. 15.30
Niepokorni MKS II 0;3 w.o. 01.04. 14.00
Warszowice MKS II 4:4 (M.Majer 2, Haba, Kozaczuk) 06.04. 17.00
MKS II Mizerów 7:0 (Adamus 2, Kobus, Kozaczuk, Firlej, Haba) 14.04. 17.00
Wisła Wielka II MKS II 2:6 (Kozaczuk 2, M.Majer, Adamus, Zawodny, Kobus) 20.04. 17.00
MKS II Polonia 0:2 28.04 17.00
Stal Chełm MKS II 1:0 01.05. 16.00
Siódemka II MKS II 0:2 (M.Majer, Urbańczyk) 12.05. 18.30
MKS II Nadwiślan 2:0 (Haba, Kobus) 19.05. 17.00
Czapla MKS II 2:5 (Haba 2, Kozaczuk 2, Tabuła) 25.05. 17.00
MKS II Wisła Mała 8:0 (M.Majer 3, Haba 2, Urbańczyk, Firlej, Smaza) 02.06. 17.00
Czarni MKS II 3:1 (Kuzak) 08.06. 17.00
MKS II KS Brzeźce   16.06. 11.30

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Stal Chełm Śląski 27 21 3 3 97:23+74 66:12       
2 LKS Frydek 28 21 3 4 92:28+64 66:15       
3 MKS II Lędziny 27 19 4 4 99:29+70 61:16       
4 Czarni Piasek 27 19 4 4 88:38+50 61:16       
5 Polonia Międzyrzecze 27 17 2 8 97:28+69 53:26       
6 UKS Warszowice 27 15 6 6 75:49+26 51:24       
7 Czapla Kryry 27 11 4 12 60:65-5 37:40       
8 KS Brzeźce 27 11 4 12 61:70-9 37:40       
9 Niepokorni Orzesze 28 10 3 15 45:57-12 33:48       
10 LKS II Wisła Wielka 27 9 2 16 40:94-54 29:50       
11 Siódemka II Tychy 27 8 4 15 48:76-28 28:49       
12 Nadwiślan Góra 27 6 6 15 37:60-23 24:51       
13 JUWe II Jaroszowice 28 6 0 22 25:75-50 18:66       
14 LKS Wisła Mała 27 3 5 19 29:91-62 14:62       
15 LKS Mizerów 27 3 0 24 26:136-110 9:72