MKS II Lędziny – sezon 2017/2018 – b klasa Tychy

Rezerwy - kadra, Sezon 2017/2018

Imię i Nazwisko Data ur.
Paweł Gawlik 02.01.92r.
Sebastian Denuszek 18.08.97r.
Dawid Apajewski 29.12.01r.
   
Paweł Majer 12.08.96r.
Sebastian Czudaj 22.12.99r.
Marcin Trzciński 05.11.86r.
Bartłomiej Kozłowski 13.07.96r.
Karol Gaweł 13.01.02r.
Maksymilian Hudy 28.06.99r.
Grzegorz Iciek 07.08.00r.
Rafał Loska 26.02.00r.
Marcin Łyżwiński 31.01.00r.
Zbigniew Janik 14.05.94r.
Michał Dominiec 22.12.92r.
Kacper Klimza 15.08.00r.
Andrzej Krzykawski 12.07.96r.
Maciej Marszałek 20.06.99r.
Michał Urbańczyk 02.06.96r.
Łukasz Malicki .09.02.94r.
Artur Giza 24.02.99r.
Tomasz Szprengiel 09.09.96r.
Maciej Szprengiel 09.07.92r.
Grzegorz Kostrzewa 01.12.91r.
Marcin Szumilas 15.08.00r.
Karol Nowrocki 17.02.99r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Damian Karkoszka 11.04.95r.
Tomasz Orzegowski 29.12.91r.
Grzegorz Krakowiak 23.10.96r.
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Marcin Majer 11.07.92r.

Rezerwy sezon 2017/2018 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Runda jesienna        
Krupiński II MKS II 1:3 (Janik 2, Nowrocki) 13.08.2016 r. 17.00
MKS II LKS Brzeźce 2:3 (Kostrzewa, Adamus) 20.08. 17.00
Pniówek II MKS II 1:3 (Kostrzewa 2, Janik) 27.08. 11.00
MKS II UKS Warszowice 3:2 (M.Majer 2, Sieradzki) 03.09. 17.00
LKS II Goczałkowice MKS II 1:7 (M.Majer 2, Kostrzewa 2, Adamus, Sieradzki, Orzegowski) 10.09. 11.00
MKS II LKS Wisła Mała 3:3 (Sieradzki 2, Nowrocki) 17.09. 16.30
LKS Gardawice MKS II 1:3 (Janik, Giza, Orzegowski) 30.09. 16.00
MKS II Unia Bieruń St. 1:1 (Nowrocki) 08.10. 15.30
LKS Woszczyce MKS II 0:2 (M.Majer, G.Kostrzewa) 11.10 16.00
Josieniec MKS II 3:5 (M.Majer 3, T.Szprengiel, Iciek) 14.10 15.30
MKS II Polonia II Łaziska Górne 4:1 (T.Szprengiel 2, Orzegowski, Nowrocki) 22.10. 15.00
Leśnik MKS II   28.10. 15.00
ZET II MKS II   12.11. 13.30
MKS II Sokół II Wola   19.11. 13.00
         

 

 

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Leśnik Kobiór LKS Gardawice  2:1
pauzuje Polonia II Łaziska Górne
ZET II Tychy Josieniec Radostowice  4:1
Sokół II Wola Unia Bieruń Stary (Bieruń)  0:3
Krupiński II Suszec MKS II Lędziny  1:3
LKS Brzeźce LKS Woszczyce  1:6
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS Wisła Mała  1:6
UKS Warszowice LKS II Goczałkowice Zdrój  4:3
Kolejka 2 – 19-20 sierpnia
LKS Gardawice LKS II Goczałkowice Zdrój  0:1
LKS Wisła Mała UKS Warszowice  1:3
LKS Woszczyce Pniówek II Pawłowice Śląskie  10:0
MKS II Lędziny LKS Brzeźce  2:3
Unia Bieruń Stary (Bieruń) Krupiński II Suszec  5:0
Josieniec Radostowice Sokół II Wola  0:0
Polonia II Łaziska Górne ZET II Tychy  3:3
Leśnik Kobiór pauzuje
Kolejka 3 – 26-27 sierpnia
pauzuje LKS Gardawice
ZET II Tychy Leśnik Kobiór  1:0
Sokół II Wola Polonia II Łaziska Górne  0:6
Krupiński II Suszec Josieniec Radostowice  3:1
LKS Brzeźce Unia Bieruń Stary (Bieruń)  3:3
Pniówek II Pawłowice Śląskie MKS II Lędziny  1:3
UKS Warszowice LKS Woszczyce  0:1
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Wisła Mała  4:2
Kolejka 4 – 2-3 września
LKS Gardawice LKS Wisła Mała  1:6
LKS Woszczyce LKS II Goczałkowice Zdrój  2:1
MKS II Lędziny UKS Warszowice  3:2
Unia Bieruń Stary (Bieruń) Pniówek II Pawłowice Śląskie  1:0
Josieniec Radostowice LKS Brzeźce  0:3
Polonia II Łaziska Górne Krupiński II Suszec  5:1
Leśnik Kobiór Sokół II Wola  5:0
pauzuje ZET II Tychy
Kolejka 5 – 9-10 września
ZET II Tychy LKS Gardawice  3:4
Sokół II Wola pauzuje
Krupiński II Suszec Leśnik Kobiór  2:1
LKS Brzeźce Polonia II Łaziska Górne  4:1
Pniówek II Pawłowice Śląskie Josieniec Radostowice  3:0
UKS Warszowice Unia Bieruń Stary  0:6
LKS II Goczałkowice MKS II Lędziny  1:7
LKS Wisła Mała LKS Woszczyce  4:5
Kolejka 6 – 16-17 września
LKS Gardawice LKS Woszczyce  0:0
MKS II Lędziny LKS Wisła Mała  3:3
Unia Bieruń Stary LKS II Goczałkowice  3:2
Josieniec Radostowice UKS Warszowice  1:3
Pniówek II Polonia II  0:6
Leśnik Kobiór LKS Brzeźce  2:3
pauzuje Krupiński II Suszec
ZET II Tychy Sokół II Wola  4:1
Kolejka 7 – 23-24 września
Sokół II Wola LKS Gardawice  3:1
ZET II Tychy Krupiński II Suszec  1:0
LKS Brzeźce pauzuje
Pniówek II Pawłowice Śląskie Leśnik Kobiór  4:2
UKS Warszowice Polonia II Łaziska Górne  0:6
LKS II Goczałkowice Zdrój Josieniec Radostowice  6:0
LKS Wisła Mała Unia Bieruń Stary  0:2
LKS Woszczyce MKS II Lędziny  0:2
Kolejka 8 – 30 września-1 października
LKS Gardawice MKS II Lędziny  1:3
Unia Bieruń Stary (Bieruń) LKS Woszczyce  0:3
Josieniec Radostowice LKS Wisła Mała  1:5
Polonia II Łaziska Górne LKS II Goczałkowice Zdrój  3:1
Leśnik Kobiór UKS Warszowice  5:0
pauzuje Pniówek II Pawłowice Śląskie
ZET II Tychy LKS Brzeźce  2:3
Sokół II Wola Krupiński II Suszec  2:4
Kolejka 9 – 7-8 października
Krupiński II Suszec LKS Gardawice  0:5
LKS Brzeźce Sokół II Wola  3:0
Pniówek II Pawłowice Śląskie ZET II Tychy  2:0
UKS Warszowice pauzuje
LKS II Goczałkowice Zdrój Leśnik Kobiór  3:3
LKS Wisła Mała Polonia II Łaziska Górne  0:4
LKS Woszczyce Josieniec Radostowice  6:0
MKS II Lędziny Unia Bieruń Stary  1:1
Kolejka 10 – 14-15 października
LKS Gardawice Unia Bieruń Stary  3:0
Josieniec Radostowice MKS II Lędziny  3:5
Polonia II Łaziska Górne LKS Woszczyce  1:0
Leśnik Kobiór LKS Wisła Mała  5:0
pauzuje LKS II Goczałkowice
ZET II Tychy UKS Warszowice  4:5
Sokół II Wola Pniówek II Pawłowice Śl  4:3
Krupiński II Suszec LKS Brzeźce  6:3
Kolejka 11 – 21-22 października
LKS Brzeźce LKS Gardawice  3:1
Pniówek II Pawłowice Krupiński II Suszec  3:1
UKS Warszowice Sokół II Wola  5:0
LKS II Goczałkowice ZET II Tychy  6:1
LKS Wisła Mała pauzuje
LKS Woszczyce Leśnik Kobiór  3:1
MKS II Lędziny Polonia II Łaziska Górne  4:1
Unia Bieruń Stary Josieniec Radostowice  4:0
Kolejka 12 – 28-29 października
LKS Gardawice Josieniec Radostowice
Polonia II Łaziska Górne Unia Bieruń Stary
Leśnik Kobiór MKS II Lędziny
pauzuje LKS Woszczyce
ZET II Tychy LKS Wisła Mała
Sokół II Wola LKS II Goczałkowice
Krupiński II Suszec UKS Warszowice
LKS Brzeźce Pniówek II Pawłowice
Kolejka 13 – 4-5 listopada
Pniówek II Pawłowice LKS Gardawice
UKS Warszowice LKS Brzeźce
LKS II Goczałkowice Krupiński II Suszec
LKS Wisła Mała Sokół II Wola
LKS Woszczyce ZET II Tychy
MKS II Lędziny pauzuje
Unia Bieruń Stary Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 14 – 11-12 listopada
LKS Gardawice Polonia II Łaziska Górne
Leśnik Kobiór Josieniec Radostowice
pauzuje Unia Bieruń Stary
ZET II Tychy MKS II Lędziny
Sokół II Wola LKS Woszczyce
Krupiński II Suszec LKS Wisła Mała
LKS Brzeźce LKS II Goczałkowice
Pniówek II Pawłowice UKS Warszowice
Kolejka 15 – 18-19 listopada
UKS Warszowice LKS Gardawice
LKS II Goczałkowice Pniówek II Pawłowice
LKS Wisła Mała LKS Brzeźce
LKS Woszczyce Krupiński II Suszec
MKS II Lędziny Sokół II Wola
Unia Bieruń Stary ZET II Tychy
Josieniec Radostowice pauzuje
Polonia II Łaziska Górne Leśnik Kobiór
Kolejka 16
LKS Gardawice Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne LKS Mizerów
Josieniec Radostowice ZET II Tychy
Unia Bieruń Stary (Bieruń) Sokół II Wola
MKS II Lędziny Krupiński II Suszec
LKS Woszczyce LKS Brzeźce
LKS Wisła Mała Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS II Goczałkowice Zdrój UKS Warszowice
Kolejka 17
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Gardawice
UKS Warszowice LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS Woszczyce
LKS Brzeźce MKS II Lędziny
Krupiński II Suszec Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Sokół II Wola Josieniec Radostowice
ZET II Tychy Polonia II Łaziska Górne
LKS Mizerów Leśnik Kobiór
Kolejka 18
LKS Gardawice LKS Mizerów
Leśnik Kobiór ZET II Tychy
Polonia II Łaziska Górne Sokół II Wola
Josieniec Radostowice Krupiński II Suszec
Unia Bieruń Stary (Bieruń) LKS Brzeźce
MKS II Lędziny Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Woszczyce UKS Warszowice
LKS Wisła Mała LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 19
LKS Wisła Mała LKS Gardawice
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Woszczyce
UKS Warszowice MKS II Lędziny
Pniówek II Pawłowice Śląskie Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Brzeźce Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec Polonia II Łaziska Górne
Sokół II Wola Leśnik Kobiór
ZET II Tychy LKS Mizerów
Kolejka 20
LKS Gardawice ZET II Tychy
LKS Mizerów Sokół II Wola
Leśnik Kobiór Krupiński II Suszec
Polonia II Łaziska Górne LKS Brzeźce
Josieniec Radostowice Pniówek II Pawłowice Śląskie
Unia Bieruń Stary (Bieruń) UKS Warszowice
MKS II Lędziny LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Woszczyce LKS Wisła Mała
Kolejka 21
LKS Woszczyce LKS Gardawice
LKS Wisła Mała MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice Zdrój Unia Bieruń Stary (Bieruń)
UKS Warszowice Josieniec Radostowice
Pniówek II Pawłowice Śląskie Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce Leśnik Kobiór
Krupiński II Suszec LKS Mizerów
Sokół II Wola ZET II Tychy
Kolejka 22
LKS Gardawice Sokół II Wola
ZET II Tychy Krupiński II Suszec
LKS Mizerów LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór Pniówek II Pawłowice Śląskie
Polonia II Łaziska Górne UKS Warszowice
Josieniec Radostowice LKS II Goczałkowice Zdrój
Unia Bieruń Stary (Bieruń) LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny LKS Woszczyce
Kolejka 23
MKS II Lędziny LKS Gardawice
LKS Woszczyce Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Wisła Mała Josieniec Radostowice
LKS II Goczałkowice Zdrój Polonia II Łaziska Górne
UKS Warszowice Leśnik Kobiór
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS Mizerów
LKS Brzeźce ZET II Tychy
Krupiński II Suszec Sokół II Wola
Kolejka 24
LKS Gardawice Krupiński II Suszec
Sokół II Wola LKS Brzeźce
ZET II Tychy Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Mizerów UKS Warszowice
Leśnik Kobiór LKS II Goczałkowice Zdrój
Polonia II Łaziska Górne LKS Wisła Mała
Josieniec Radostowice LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary (Bieruń) MKS II Lędziny
Kolejka 25
Unia Bieruń Stary (Bieruń) LKS Gardawice
MKS II Lędziny Josieniec Radostowice
LKS Woszczyce Polonia II Łaziska Górne
LKS Wisła Mała Leśnik Kobiór
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Mizerów
UKS Warszowice ZET II Tychy
Pniówek II Pawłowice Śląskie Sokół II Wola
LKS Brzeźce Krupiński II Suszec
Kolejka 26
LKS Gardawice LKS Brzeźce
Krupiński II Suszec Pniówek II Pawłowice Śląskie
Sokół II Wola UKS Warszowice
ZET II Tychy LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Mizerów LKS Wisła Mała
Leśnik Kobiór LKS Woszczyce
Polonia II Łaziska Górne MKS II Lędziny
Josieniec Radostowice Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Kolejka 27
Josieniec Radostowice LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary (Bieruń) Polonia II Łaziska Górne
MKS II Lędziny Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce LKS Mizerów
LKS Wisła Mała ZET II Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój Sokół II Wola
UKS Warszowice Krupiński II Suszec
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS Brzeźce
Kolejka 28
LKS Gardawice Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Brzeźce UKS Warszowice
Krupiński II Suszec LKS II Goczałkowice Zdrój
Sokół II Wola LKS Wisła Mała
ZET II Tychy LKS Woszczyce
LKS Mizerów MKS II Lędziny
Leśnik Kobiór Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Polonia II Łaziska Górne Josieniec Radostowice
Kolejka 29
Polonia II Łaziska Górne LKS Gardawice
Josieniec Radostowice Leśnik Kobiór
Unia Bieruń Stary (Bieruń) LKS Mizerów
MKS II Lędziny ZET II Tychy
LKS Woszczyce Sokół II Wola
LKS Wisła Mała Krupiński II Suszec
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Brzeźce
UKS Warszowice Pniówek II Pawłowice Śląskie
Kolejka 30
LKS Gardawice UKS Warszowice
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Brzeźce LKS Wisła Mała
Krupiński II Suszec LKS Woszczyce
Sokół II Wola MKS II Lędziny
ZET II Tychy Unia Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Mizerów Josieniec Radostowice
Leśnik Kobiór Polonia II Łaziska Górne