[singlepic=7365,360,320]

Stoją od lewej: trener Marcin Polarz, Jacek Mikolasz, Tomasz Matysek, Tomasz Czarnecki, Dawid Karlik, Grzegorz Bednarek, Paweł Brandys, Adrian Gąsior, Mateusz Roszak, Bartosz Papacz, Sławomir Roszak (kierownik), Tomasz Naskręcki (masażysta).

U dołu od lewej: Kamil Kucharczyk, Łukasz Brona, Kamil Sowik, Mateusz Śliwa, Łukasz Gardawski, Grzegorz Kostrzewa, Tomasz Kaczmarek, Mariusz Gajewski, Łukasz Gąsior.

Klasa okręgowa, gr. I:

1. 14.08.2010.: MKS – Iskra Pszczyna 1:3 (1:1) A.Gąsior 38

Brandys, Polarz, Karlik, Bednarek, Sowik, Sopelewski (Gajewski 85), Śliwa (Majer 80), Czarnecki (Chmielowiec 46), Matysek, A.Gąsior, Dąbrowski (Samek 65).

2. 21.08.: Sokół Wola – MKS 1:0 (0:0)

Ł.Gąsior -Bednarek, M.Roszak, Sowik, Karlik (Mikolasz 46), Śliwa (Gajewski 85), Matysek, K.Firlej (Czarnecki 50), Chmielowiec, A.Gąsior (Sopelewski 46), Dąbrowski

3. 25.08.: MKS – Concordia 1:0 (0:0) Szeremeta 65

Brandys, M.Roszak, Polarz, Sowik, Mikolasz, Matysek, Śliwa, Chmielowiec (Samek 55), Sopelewski (Czarnecki 70), Szeremeta, Dąbrowski (Karlik 80)

4. 28.08.; Leśnik – MKS 0:0

Brandys, Polarz, M.Roszak, Mikolasz, Sowik, Matysek, Szeremeta, Chmielowiec (Sopelewski 46), K.Firlej (Samek 75), Dąbrowski (A.Gąsior 60), Gardawski.

5. 04.09.: MKS – Czarni Piasek 5:1 (1:0) K.Firlej 20, Dąbrowski 52,67,75, Matysek 65

Brandys, Polarz, M.Roszak, Sowik, Bednarek, Szeremeta (Mikolasz 85), Matysek, Gardawski (Karlik 40), K.Firlej, Samek (A.Gąsior 65), Gajewski (Dąbrowski 46)

6. 18.09.: MKS – LKS Łąka 1:0 (1 :0 ) Śliwa 10

Brandys, Polarz, M.Roszak, Sowik, Bednarek (A.Gąsior 65), Szeremeta, Śliwa, K.Firlej (Sopelewski 70), Karlik, Samek (Gajewski 75), Dąbrowski (Mikolasz 85)

7. 25.09.: Stal Chełm – MKS 3:2 (2 :1 ) K.Firlej 44, M.Roszak 47

Brandys, Polarz, Mikolasz, M.Roszak, Sowik (Chmielowiec 46), Bednarek, Karlik, Śliwa, K.Firlej (Czarnecki 85), Dąbrowski (G.Kostrzewa 80), Samek (Gajewski 75).

8. 28.09.: Pogoń Imielin – MKS 0:0

Ł.Gąsior, Polarz, M.Roszak, Mikolasz (G.Kostrzewa 75), Bednarek, Karlik, Śliwa, Chmielowiec (Matysek 46), K.Firlej, Gajewski (Samek 60), A.Gąsior (Dąbrowski 46).

9. 02.10.: MKS – Krupiński 3:2 (0:2) Gardawski 47, 65, 77k.

Brandys, Bednarek, M.Roszak, Polarz, Mikolasz (Samek 75), Czarnecki (Gardawski 46), Chmielowiec (Dąbrowski 46), Matysek (Sowik 89), Szeremeta, Śliwa, K.Firlej

10. 10.10.: GKS II Katowice – MKS 1:0 (0:0)

Ł.Gąsior, Polarz, Mikolasz (Sowik 75), M.Roszak, Bednarek, Szeremeta, Śliwa (A.Gąsior 85), K.Firlej, Matysek, Samek (Gajewski 80), Dąbrowski (Chmielowiec 60).

11. 16.10: MKS – Bełk 3:1 (1:0) Matysek 15, 68, 77

Ł.Gąsior, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Mikolasz, Matysek, K.Firlej (Czarnecki 70), Szeremeta (Karlik 80), Samek, G.Kostrzewa (Dąbrowski 73), A.Gąsior (Gajewski 75)

12. 24.10.: Znicz – MKS 2:3 (1:2) Czarnecki 40, Samek 42, Gardawski 86

Ł.Gąsior, Polarz, Bednarek, M.Roszak, Mikolasz (Szeremeta 80), Karlik, Czarnecki, Matysek, Samek (Chmielowiec 70), Gajewski (Dąbrowski 60), G.Kostrzewa (Gardawski 60).

13. 30.10.: MKS – Tempo 1:2 (1:1) Matysek 45k.

Brandys, Bednarek (A.Gąsior 85), Karlik, Mikolasz (Gardawski 46),  Szeremeta, M.Roszak, K.Firlej, Matysek, Samek (Chmielowiec 70), Dąbrowski (Gajewski 46), Śliwa

14. 06.11.: MKS – Kosztowy 1:2 (1:0) Gardawski 31

Ł.Gąsior, Polarz, Bednarek, Szeremeta, Karlik, Czarnecki (G.Kostrzewa 80), Samek (M.Roszak 75), K.Firlej, Matysek, Gardawski, A.Gąsior (Dąbrowski 60)

15. 11.11.: Unia B.S. – MKS 2:2 (1:2) Matysek 16, Chmielowiec 45

Brandys, Bednarek, Mikolasz, Karlik, M.Roszak, Śliwa, Matysek, Czarnecki (G.Kostrzewa 46 ), Szeremeta, Chmielowiec (Gardawski 50), Samek (A.Gąsior 70)

16. 26.03.2011: Iskra – MKS 4:0 (2:0)

Brandys, Polarz, Bednarek, Karlik, M.Roszak (Sowik 60), Czarnecki (Brona 46), Śliwa, Matysek, Samek (Gajewski 80), A.Gąsior (G.Kostrzewa 46), Gardawski

17. 02.04.: MKS – Sokół 4:1 (2:1) Śliwa 12, Matysek 36, 63, G.Kostrzewa 72

Ł.Gąsior, Polarz, Bednarek, Szeremeta, M.Roszak, Mikolasz, Śliwa (Czarnecki 85), Matysek, Brona (G.Kostrzewa 70), Samek (A.Gąsior 75), Gajewski (Gardawski 60)

18. 09.04.: Concordia – MKS 1:0 (1:0)

Ł.Gąsior, Polarz (B.Papacz 85), Mikolasz (Karlik 75), Bednarek, M.Roszak, Matysek, Śliwa, Brona (Samek 46), Szeremeta, Gajewski (G.Kostrzewa 46), Gardawski

19. 16.04.: MKS – Leśnik 5:1 (2:0) G.Kostrzewa 8,35,65, A.Gąsior 55, Matysek 74

Brandys, Bednarek (Gardawski 46), Polarz (Samek 46), Mikolasz, M.Roszak, Szeremeta, Matysek (Frukacz 76), Śliwa, Karlik, G.Kostrzewa, Gajewski (A.Gąsior 46)

20. 23.04.: Czarni – MKS 0:3 (0:1) Gardawski 34,65, Matysek 85

Brandys, Bednarek, Polarz, M.Roszak, Śliwa, Karlik, Matysek, Szeremeta (Mikolasz 80), Czarnecki (Samek 65), A.Gąsior (Brona 60), Gardawski (Gajewski 75)

21. 03.05.: Łąka – MKS 1:2 (1:2) Śliwa 5, Matysek 37

Brandys, Karlik, Bednarek, Polarz, Mikolasz (Gajewski 80), Matysek, Śliwa (M.Roszak 75), Samek (Czarnecki 70), Szeremeta, Brona, (A.Gąsior 60), Gardawski.

22. 07.05.: MKS – Stal 0:0

Ł.Gąsior, Bednarek, Szeremeta, Karlik, M.Roszak, Mikolasz (Polarz 46), Śliwa, Czarnecki (G.Kostrzewa 46), Matysek, Samek (Brona 80), Gardawski

23. 14.05.: Krupiński – MKS 1:1 (0:0) A.Gąsior 78

Ł.Gąsior, Karlik, Polarz, Bednarek, M.Roszak, Mikolasz (G.Kostrzewa 70), Szeremeta, Matysek, Sopelewski (Czarnecki 75), Śliwa, Gajewski (A.Gąsior 70).

24. 21.05.: MKS – GKS II 0:0

Brandys, Bednarek, Polarz, Karlik, Mikolasz (Samek 60′), Szeremeta (Czarnecki 80′), Matysek, Śliwa, Sopelewski, Kostrzewa, A.Gąsior (Brona 55′)

25. 28.05.: Bełk – MKS 4:1 (2:1) Matysek 19k.

Brandys, Bednarek, Polarz, M.Roszak, Mikolasz (Brona 70), Karlik, Śliwa (Frukacz 85), Matysek, Samek (G.Kostrzewa 46), Gajewski, A.Gąsior.

26. 01.06.: MKS – Znicz 3:2(1:1) Karlik 25, Matysek 54,90k.

Ł.Gąsior, Polarz, Bednarek, M.Roszak, Mikolasz, Sopelewski (Czarnecki 65), Brona (Samek 46), Matysek, Karlik, Gajewski (G.Kostrzewa 70), A.Gąsior

27. 05.06.: Tempo – MKS 0:1 (0:0) Matysek 75

Ł. Gąsior, Polarz, Roszak, Sopelewski, Mikolasz, Śliwa (65′ B. Papacz), Matysek, Samek (46′ Brona), Czarnecki (46′ Frukacz), Gajewski, A. Gąsior.

28. 08.06.: MKS – Pogoń 2:0 (2:0) A.Gąsior 12, Mikolasz 29

Ł.Gąsior, Polarz, Bednarek, Karlik, Sopelewski, Matysek, Śliwa (G.Kostrzewa 85), Bednarek, Mikolasz (Czarnecki 65), Gajewski (Samek 46), A.Gąsior (B.Papacz 70)

29. 11.06.: Unia Kosztowy – MKS 5:0(3:0)

Ł.Gąsior, Polarz, M.Roszak, Karlik, Sopelewski, Mikolasz (Szeremeta 46), Matysek, Samek, Śliwa, Brona (Czarnecki 70), A.Gąsior (G.Kostrzewa 46)

30. 18.06.: MKS – Unia B.S. 2:3 (0:2) Karlik 72, Gajewski 81

Brandys, Mikolasz (46′ Polarz), Bednarek, Szeremeta, M.Roszak, Karlik, Sopelewski, Śliwa, Czarnecki (73′ Gajewski), Brona, A.Gąsior (46′ B.Papacz)

Trener: Marcin Polarz (1-30)

Końcowa tabela sezonu 2010/2011

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Iskra Pszczyna 30 78 25 3 2 85-14
2 Sokół Wola 30 54 16 6 8 54-43
3 GKS II Katowice 30 49 14 7 9 64-38
4 Krupiński Suszec 30 49 14 7 9 64-51
5 Unia Bieruń St. 30 49 13 10 7 47-42
6 MKS Lędziny 30 45 13 6 11 47-43
7 Pogoń Imielin 30 42 11 9 10 43-46
8 Czarni Piasek 30 40 11 7 12 48-52
9 Concordia Knurów 30 40 12 4 14 40-45
10 Stal Chełm Śl. 30 38 10 8 12 47-56
11 LKS Bełk 30 36 10 6 14 54-59
12 Tempo Paniówki 30 33 9 6 15 41-65
13 Unia Kosztowy 30 32 7 11 12 39-41
14 Leśnik Kobiór 30 29 8 5 17 38-62
15 LKS Łąka 30 28 8 4 18 47-67
16 Znicz Jankowice 30 26 7 5 18 49-82