Select Page

Loading
  • Młodzież
  • Działalność Klubu
  • Wideo

Weekend pełen emocji ligowych i turniejowych!

Najbliższy piłkarski weekend to nie tylko ligowe emocje piłkarskie związane z rywalizacją seniorów i młodzieży, jaka rozpocznie się już w piątek (24.09.), i z przerwą na sobotę, toczyć się będzie do...

Weekend pełen emocji ligowych i turniejowych!

Najbliższy piłkarski weekend to nie tylko ligowe emocje piłkarskie związane z rywalizacją seniorów i młodzieży, jaka rozpocznie się już w piątek (24.09.), i z przerwą na sobotę, toczyć się będzie do...

Bramki z meczu z GLKS Wilkowice!

Prezentujemy filmowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń wczorajszego meczu 7 kolejki, w postaci nagrań bramek Sebastiana Rzepy i Daniela Kasprzyckiego.  1:0 S.Rzepa...

Newsy

najczęściej komentowane

Newsy

najwyżej ocenione

Panel płatności rodzica

Ankieta

Które z zespołów będą nadawały ton w rywalizacji w klasie okręgowej w nowych rozgrywkach?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

Następny mecz

LKS Wisła Wielka – MKS Lędziny

8. Kolejka

26 września 2021, 16:00

Last Match

MKS Lędziny – GLKS Wilkowice

1 - 1

7. Match Day

18 września 2021, 16:00

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 BTS II Rekord Bielsko-Biała 7 6 0 19:1
2 GLKS Wilkowice 7 5 0 17:2
3 GKS Czarni Jaworze 7 5 1 16:4
4 MKS Lędziny 7 4 0 15:3
5 OKS ZET Tychy 7 3 0 13:4
6 Pasjonat Dankowice 6 4 1 13:4
7 Iskra Pszczyna 7 3 3 10:10
8 LKS Studzienice 7 3 3 10:10
9 LKS Łąka 6 2 1 9:6
10 LKS Wisła Wielka 7 2 3 8:11
11 OKS JUWe Jaroszowice 6 2 4 6:12
12 GTS Bojszowy 7 1 3 6:12
13 BKS Stal Bielsko-Biała 6 1 5 3:15
14 LKS Ogrodnik Cielmice 6 0 5 1:16
15 KS Bestwinka 6 0 5 1:16
16 Piast Bieruń Nowy 7 0 7 0:21

Następny mecz

MKS II Lędziny – UKS Warszowice

6. Kolejka

26 września 2021, 16:30

Last Match

LKS Wisła Mała – MKS II Lędziny

1 - 5

4. Match Day

12 września 2021, 17:00

Tabela

Poz   Zespół M Pkt
1 Fortuna Wyry 5 15:0
2 Czułowianka Tychy 4 12:0
3 Czarni Piasek 5 12:3
4 Gol Bieruń 4 9:3
5 MKS II Lędziny 4 9:3
6 UKS Warszowice 5 9:6
7 LKS II Gardawice 5 6:9
8 Niepokorni Orzesze 5 6:9
9 Nadwiślan Góra 4 3:9
10 Pniówek II Pawłowice 5 1:13
11 LKS Mizerów 4 1:10
12 LKS Wisła Mała 3 0:9
13 LKS II Wisła Wielka 3 0:9