W spotkaniu 5 kolejki rozgrywek IV ligi MKS Lędziny uległ liderowi z Wodzisławia Śląskiego 0:5 (0:3). Tym samym Odra utrzymała prowadzenie w tabeli. Podopieczni trenera Szymona Stawowego ambitnie walczyli o pierwsza zdobyć bramkową, lecz musieli uznać wyższość renomowanego rywala.

MKS Lędziny – Odra Wodzisław Śląski 0:5 (0:3) Kalisz 12, Gajda 22,56, Słodowy 33k., Grober 65

MKS: Stasiński –  Król, Wesecki, Józefus, Śmigiel, Filip, Skrobek (Pawełkowski 62), Pułtorak (Guzy 84), M.Firlej (Sidło 60), Żebrowski, Sejwa (K.Kuzak 46).

Filmowy skrót meczu przygotowany przez www.sportslaski.tv (autor Kamil Drzeniek)

Foto główne: Iti Iti Fotografia Sportowa.

Najbliższy mecz MKS rozegra w Rybniku w sobotę 9 września o godzinie 16.00. Rywalem naszej drużyny będzie KS ROW 1964 Rybnik.