W sobotnie (02.09.) przedpołudnie drużyny żaczków oraz orlików MKS-u Lędziny miały zaszczyt uczestniczyć w piłkarskim Memoriale im. Karola Grzesika, jaki odbył się w Bieruniu Starym. Drużyny z roczników 2014 oraz 2016 (i młodsi) rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z okolicznych klubów piłkarskich, czcząc pamięć świetnego trenera i wychowawcy młodzieży, a zarazem ojca Dariusza Grzesika, który na przełomie XX i XXI w. zapisał swoją zawodniczą i trenerską kartę w historii Klubu.

Filmowe podsumowanie autorstwa Doroty Dusik (www.slzpn.pl):

Relacja:

https://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/8320/memorial-karola-grzesika-w-rekordowej-obsadzie

Zdjęcia:

https://slzpn.pl/multimedia/galerie/8321/memorial-karola-grzesika

Składy drużyn:

MKS Lędziny (U-9): Jan Niestrój, Marcel Lisek, Kacper Sławicki, Bartosz Kula, Wiktor Spyra, Wiktor Zawada, Samuel Langer, Wojciech Linek, Mateusz Nawrocki, Dawid Załachowski, Wojciech Niesyto, Bartłomiej Podleśny. Trener Ryszard Wowro.

MKS Lędziny (U-7): Szymon Załachowski, Mieszko Kurcoń, Maja Natonik, Leon Mania, Oli Kadulski, Miłosz Kaczmarek, Wojtek Pająk, Olek Piecha. Trener Przemysław Kurcoń.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Więcej informacji o weekendowych występach młodzieży w kolejnych dniach!

Zdjęcie główne: Dorta Dusik, www.slzpn.pl