Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
Czarni Jaworze 11-0 Piast Bieruń Nowy
GLKS Wilkowice 4-0 LKS Łąka
LKS Wisła Wielka 1-2 LKS Studzienice
JUW-e Jaroszowice 5-1 Ogrodnik Cielmice
ZET Tychy 3-1 KS Bestwinka
MKS Lędziny 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała
GTS Bojszowy 0-4 Pasjonat Dankowice
Iskra Pszczyna 1-3 Rekord II Bielsko-Biała
 Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
Piast Bieruń Nowy 1-2 Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice 2-0 Iskra Pszczyna
BKS Stal Bielsko-Biała 3-5 GTS Bojszowy
ZET Tychy 1-1 MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice 2-3 KS Bestwinka
LKS Studzienice 4-1 JUW-e Jaroszowice
LKS Łąka 2-2 LKS Wisła Wielka
Czarni Jaworze 2-2 GLKS Wilkowice
 Kolejka 3 – 25 sierpnia
GLKS Wilkowice 7-1 Piast Bieruń Nowy
LKS Wisła Wielka 0-1 Czarni Jaworze
JUW-e Jaroszowice  2-2 LKS Łąka
LKS Studzienice 3-0 KS Bestwinka
MKS Lędziny 3-1 Ogrodnik Cielmice
GTS Bojszowy 4-4 ZET Tychy
Iskra Pszczyna 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord II Bielsko-Biała 6-0 Pasjonat Dankowice
 Kolejka 4 – 28-29 sierpnia
Piast Bieruń Nowy 2-4 Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Rekord II Bielsko-Biała
ZET Tychy 5-0 Iskra Pszczyna
Ogrodnik Cielmice 0-0 GTS Bojszowy
LKS Studzienice 0-6 MKS Lędziny
LKS Łąka 4-0 KS Beestwinka
Czarni Jaworze 5-1 JUW-e Jaroszowice
GLKS Wilkowice 7-1 LKS Wisła Wielka
 Kolejka 5 – 4-5 września
LKS Wisła Wielka 3-0 Piast Bieruń Nowy
JUW-e Jaroszowice 1-2 GLKS Wilkowice
Czarni Jaworze 3-0 KS Bestwinka
MKS Lędziny 2-2 LKS Łąka
GTS Bojszowy 1-1 LKS Studzienice
Iskra Pszczyna 1-0 Ogrodnik Cielmice
Rekord II Bielsko-Biała 0-0 ZET Tychy
Pasjonat Dankowice 11.11, BKS Stal Bielsko-Biała
 Kolejka 6 – 11-12 września
Piast Bieruń Nowy 3-5 BKS Stal Bielsko-Biała
ZET Tychy 2-2 Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice 0-4 Rekord II Bielsko-Biała
LKS Studzienice 0-5 Iskra Pszczyna
LKS Łąka 3-1 GTS Bojszowy
Czarni Jaworze 0-3 MKS Lędziny
GLKS Wilkowice 10-0 KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka 5-0 JUW-e Jaroszowice
 Kolejka 7 – 18-19 września
JUW-e Jaroszowice 4-2 Piast Bieruń Nowy
LKS Łąka 1-1 Iskra Pszczyna
MKS Lędziny 1-1 GLKS Wilkowice
GTS Bojszowy 1-4 Czarni Jaworze
Wisła Wielka 2-2 KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała 4-0 LKS Studzienice
Pasjonat Dankowice 5-0 Ogrodnik Cielmice
BKS Stal Bielsko-Biała 1-3 ZET Tychy
 Kolejka 8 – 25-26 września
Piast Bieruń Nowy 0-4 ZET Tychy
Ogrodnik Cielmice 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Studzienice 1-8 Pasjonat Dankowice
LKS Łąka 0-3 Rekord II Bielsko-Biała
Czarni Jaworze 7-3 Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice 6-0 GTS Bojszowy
LKS Wisła Wielka 4-6 MKS Lędziny
JUW-e Jaroszowice 1-1 KS Bestwinka
 Kolejka 9 – 2-3 października
KS Bestwinka 0-1 Piast Bieruń Nowy
MKS Lędziny 4-0 JUW-e Jaroszowice
GTS Bojszowy 1-0 LKS Wisła Wielka
Iskra Pszczyna 1-2 GLKS Wilkowice
Rekord II Bielsko-Biała 2-1 Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice 1-3 LKS Łąka
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 LKS Studzienice
ZET Tychy 3-0 Ogrodnik Cielmice
 Kolejka 10 – 9-10 października
Piast Bieruń Nowy 1-2 Ogrodnik Cielmice
LKS Studzienice 2-3 ZET Tychy
LKS Łaka 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Jaworze 4-1 Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice 0-0 Rekord II Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka 3-1 Iskra Pszczyna
JUW-e Jaroszowice 2-1 GTS Bojszowy
KS Bestwinka 1-4 MKS Lędziny
 Kolejka 11 – 16-17 października
MKS Lędziny 6-0 Piast Bieruń Nowy
GTS Bojszowy 2-2 KS Bestwinka
Iskra Pszczyna 2-1 JUW-e Jaroszowice
Rekord II Bielsko-Biała 0-0 LKS Wisła Wielka
Pasjonat Dankowice 0-2 GLKS Wilkowice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Czarni Jaworze
ZET Tychy 3-1 LKS Łąka
Ogrodnik Cielmice 1-2 LKS Studzienice
 Kolejka 12 – 23-24 października
Piast Bieruń Nowy LKS Studzienice
KS Bestwinka Ogrodnik Cielmice
Czarni Jaworze ZET Tychy
GLKS Wilkowice BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Wisła Wielka Pasjonat Dankowice
JUW-e Jaroszowice (Tychy) Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka (k. Pszczyny) Iskra Pszczyna
MKS Lędziny GTS Bojszowy
 Kolejka 13 – 30-31 października
GTS Bojszowy Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Iskra Pszczyna MKS Lędziny
Rekord II Bielsko-Biała LKS Łąka (k. Pszczyny)
Pasjonat Dankowice JUW-e Jaroszowice (Tychy)
BKS Stal Bielsko-Biała LKS Wisła Wielka
ZET Tychy GLKS Wilkowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Czarni Jaworze
LKS Studzienice KS Bestwinka
 Kolejka 14 – 6-7 listopada
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) KS Bestwinka
Czarni Jaworze LKS Studzienice
GLKS Wilkowice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Wisła Wielka ZET Tychy
JUW-e Jaroszowice (Tychy) BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Łąka (k. Pszczyny) Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny Rekord II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy Iskra Pszczyna
 Kolejka 15 – 13-14 listopada
Iskra Pszczyna Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Rekord II Bielsko-Biała GTS Bojszowy
Pasjonat Dankowice MKS Lędziny
BKS Stal Bielsko-Biała LKS Łąka (k. Pszczyny)
ZET Tychy JUW-e Jaroszowice (Tychy)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice GLKS Wilkowice
KS Bestwinka Czarni Jaworze
 Kolejka 16
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Czarni Jaworze
KS Bestwinka GLKS Wilkowice
LKS Studzienice LKS Wisła Wielka
Ogrodnik Cielmice (Tychy) JUW-e Jaroszowice (Tychy)
ZET Tychy LKS Łąka (k. Pszczyny)
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice GTS Bojszowy
Rekord II Bielsko-Biała Iskra Pszczyna
 Kolejka 17
Rekord II Bielsko-Biała Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Iskra Pszczyna Pasjonat Dankowice
GTS Bojszowy BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Lędziny ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny) Ogrodnik Cielmice (Tychy)
JUW-e Jaroszowice (Tychy) LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka KS Bestwinka
GLKS Wilkowice Czarni Jaworze
 Kolejka 18
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) GLKS Wilkowice
Czarni Jaworze LKS Wisła Wielka
KS Bestwinka JUW-e Jaroszowice (Tychy)
LKS Studzienice LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) MKS Lędziny
ZET Tychy GTS Bojszowy
BKS Stal Bielsko-Biała Iskra Pszczyna
Pasjonat Dankowice Rekord II Bielsko-Biała
 Kolejka 19
Pasjonat Dankowice Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Rekord II Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna ZET Tychy
GTS Bojszowy Ogrodnik Cielmice (Tychy)
MKS Lędziny LKS Studzienice
LKS Łąka (k. Pszczyny) KS Bestwinka
JUW-e Jaroszowice (Tychy) Czarni Jaworze
LKS Wisła Wielka GLKS Wilkowice
 Kolejka 20
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) LKS Wisła Wielka
GLKS Wilkowice JUW-e Jaroszowice (Tychy)
Czarni Jaworze LKS Łąka (k. Pszczyny)
KS Bestwinka MKS Lędziny
LKS Studzienice GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Iskra Pszczyna
ZET Tychy Rekord II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała Pasjonat Dankowice
 Kolejka 21
BKS Stal Bielsko-Biała Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pasjonat Dankowice ZET Tychy
Rekord II Bielsko-Biała Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Iskra Pszczyna LKS Studzienice
GTS Bojszowy KS Bestwinka
MKS Lędziny Czarni Jaworze
LKS Łąka (k. Pszczyny) GLKS Wilkowice
JUW-e Jaroszowice (Tychy) LKS Wisła Wielka
 Kolejka 22
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) JUW-e Jaroszowice (Tychy)
LKS Wisła Wielka LKS Łąka (k. Pszczyny)
GLKS Wilkowice MKS Lędziny
Czarni Jaworze GTS Bojszowy
KS Bestwinka Iskra Pszczyna
LKS Studzienice Rekord II Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Pasjonat Dankowice
ZET Tychy BKS Stal Bielsko-Biała
 Kolejka 23
ZET Tychy Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
BKS Stal Bielsko-Biała Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Pasjonat Dankowice LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała KS Bestwinka
Iskra Pszczyna Czarni Jaworze
GTS Bojszowy GLKS Wilkowice
MKS Lędziny LKS Wisła Wielka
LKS Łąka (k. Pszczyny) JUW-e Jaroszowice (Tychy)
 Kolejka 24
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) LKS Łąka (k. Pszczyny)
JUW-e Jaroszowice (Tychy) MKS Lędziny
LKS Wisła Wielka GTS Bojszowy
GLKS Wilkowice Iskra Pszczyna
Czarni Jaworze Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka Pasjonat Dankowice
LKS Studzienice BKS Stal Bielsko-Biała
Ogrodnik Cielmice (Tychy) ZET Tychy
 Kolejka 25
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
ZET Tychy LKS Studzienice
BKS Stal Bielsko-Biała KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała GLKS Wilkowice
Iskra Pszczyna LKS Wisła Wielka
GTS Bojszowy JUW-e Jaroszowice (Tychy)
MKS Lędziny LKS Łąka (k. Pszczyny)
 Kolejka 26
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) MKS Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny) GTS Bojszowy
JUW-e Jaroszowice (Tychy) Iskra Pszczyna
LKS Wisła Wielka Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze BKS Stal Bielsko-Biała
KS Bestwinka ZET Tychy
LKS Studzienice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
 Kolejka 27
LKS Studzienice Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) KS Bestwinka
ZET Tychy Czarni Jaworze
BKS Stal Bielsko-Biała GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała JUW-e Jaroszowice (Tychy)
Iskra Pszczyna LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS Bojszowy MKS Lędziny
 Kolejka 28
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) GTS Bojszowy
MKS Lędziny Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny) Rekord II Bielsko-Biała
JUW-e Jaroszowice (Tychy) Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka BKS Stal Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice ZET Tychy
Czarni Jaworze Ogrodnik Cielmice (Tychy)
KS Bestwinka LKS Studzienice
 Kolejka 29
KS Bestwinka Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Studzienice Czarni Jaworze
Ogrodnik Cielmice (Tychy) GLKS Wilkowice
ZET Tychy LKS Wisła Wielka
BKS Stal Bielsko-Biała JUW-e Jaroszowice (Tychy)
Pasjonat Dankowice LKS Łąka (k. Pszczyny)
Rekord II Bielsko-Biała MKS Lędziny
Iskra Pszczyna GTS Bojszowy
 Kolejka 30
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy Rekord II Bielsko-Biała
MKS Lędziny Pasjonat Dankowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) BKS Stal Bielsko-Biała
JUW-e Jaroszowice (Tychy) ZET Tychy
LKS Wisła Wielka Ogrodnik Cielmice (Tychy)
GLKS Wilkowice LKS Studzienice
Czarni Jaworze KS Bestwinka