Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA „HAIZ” GRUPA 2

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017 (sobota)
1 LKS CZANIEC – KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2 KS SPÓJNIA LANDEK – TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
3 GKS DĄB GASZOWICE – KS DECOR BEŁK 2:2
4 KP BESKID SKOCZÓW – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:3
5 LKS GOCZAŁKOWICE – TYSKI SPORT II S.A. 3:3
6 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 0:1
7 LKS WILKI WILCZA – KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
8 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – MKS LĘDZINY 2:0

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017 (sobota)
9 KS KUŹNIA USTROŃ – MKS LĘDZINY 4:1
10 KS UNIA RACIBÓRZ – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 3:2
11 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – LKS WILKI WILCZA 0:1
12 TYSKI SPORT II S.A. – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 2:1
13 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – LKS GOCZAŁKOWICE 1:2
14 KP BESKID SKOCZÓW – KS DECOR BEŁK 3:1
15 TS PODBESKIDZIE II S.A. – GKS DĄB GASZOWICE 2:2
16 LKS CZANIEC – KS SPÓJNIA LANDEK 2:0

Kolejka 3 w dniach 26-08-2017 (sobota)
17 KS SPÓJNIA LANDEK – KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
18 GKS DĄB GASZOWICE – LKS CZANIEC 2:1
19 KP BESKID SKOCZÓW – TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:0
20 LKS GOCZAŁKOWICE – KS DECOR BEŁK 1:4
21 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
22 LKS WILKI WILCZA – TYSKI SPORT II S.A. 6:2
23 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 1:2
24 MKS LĘDZINY – KS UNIA RACIBÓRZ 1:1

Kolejka 4 w dniach 02-09-2017 (sobota)
25 KS KUŹNIA USTROŃ – KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
26 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – MKS LĘDZINY 4:2
27 TYSKI SPORT II S.A. – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 4:5
28 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – LKS WILKI WILCZA 3:1
29 KS DECOR BEŁK – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 2:0
30 TS PODBESKIDZIE II S.A. – LKS GOCZAŁKOWICE 3:1
31 LKS CZANIEC – KP BESKID SKOCZÓW 1:1
32 KS SPÓJNIA LANDEK – GKS DĄB GASZOWICE 2:4

Kolejka 5 w dniach 09-09-2017 (sobota)
33 GKS DĄB GASZOWICE – KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
34 KP BESKID SKOCZÓW – KS SPÓJNIA LANDEK 0:5
35 LKS GOCZAŁKOWICE – LKS CZANIEC 0:1
36 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – TS PODBESKIDZIE II S.A.3:0
37 LKS WILKI WILCZA – KS DECOR BEŁK 0:1
38 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
39 MKS LĘDZINY – TYSKI SPORT II S.A. 4:3
40 KS UNIA RACIBÓRZ – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 0:1

Kolejka 6 w dniach 16-09-2017 (sobota)
41 KS KUŹNIA USTROŃ – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 0:1
42 TYSKI SPORT II S.A. – KS UNIA RACIBÓRZ 4:2
43 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – MKS LĘDZINY 3:2
44 KS DECOR BEŁK – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:2
45 TS PODBESKIDZIE II S.A. – LKS WILKI WILCZA 1:2
46 LKS CZANIEC – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 1:1
47 KS SPÓJNIA LANDEK – LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
48 GKS DĄB GASZOWICE – KP BESKID SKOCZÓW 3:1

Kolejka 7 w dniu 25-11-2017
49 KP BESKID SKOCZÓW – KS KUŹNIA USTROŃ
50 LKS GOCZAŁKOWICE – GKS DĄB GASZOWICE 1:1
51 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
52 LKS WILKI WILCZA – LKS CZANIEC
53 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:4
54 MKS LĘDZINY – KS DECOR BEŁK
55 KS UNIA RACIBÓRZ – LKS DRZEWIARZ JASIENICA
56 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – TYSKI SPORT II S.A.

Kolejka 8 w dniach 30-09-2017 (sobota)
57 KS KUŹNIA USTROŃ – TYSKI SPORT II S.A. 4:3
58 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 1:0
59 KS DECOR BEŁK – KS UNIA RACIBÓRZ 4:1
60 TS PODBESKIDZIE II S.A. – MKS LĘDZINY 2:1
61 LKS CZANIEC – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 0:4
62 KS SPÓJNIA LANDEK – LKS WILKI WILCZA 4:2
63 GKS DĄB GASZOWICE – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 25.11.
64 KP BESKID SKOCZÓW – LKS GOCZAŁKOWICE 1:1

Kolejka 9 w dniach 07-10-2017 (sobota)
65 LKS GOCZAŁKOWICE – KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
66 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – KP BESKID SKOCZÓW 5:0
67 LKS WILKI WILCZA – GKS DĄB GASZOWICE 2:1
68 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS SPÓJNIA LANDEK 5:1
69 MKS LĘDZINY – LKS CZANIEC 0:0
70 KS UNIA RACIBÓRZ – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
71 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – KS DECOR BEŁK 1:3
72 TYSKI SPORT II S.A. – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 7:2

Kolejka 10 w dniach 14-10-2017 (sobota)
73 KS KUŹNIA USTROŃ – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
74 KS DECOR BEŁK – TYSKI SPORT II S.A. 2:5
75 TS PODBESKIDZIE II S.A. – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 1:2
76 LKS CZANIEC – KS UNIA RACIBÓRZ 1:0
77 KS SPÓJNIA LANDEK – MKS LĘDZINY 5:0
78 GKS DĄB GASZOWICE – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 0:0
79 KP BESKID SKOCZÓW – LKS WILKI WILCZA 2:1
80 LKS GOCZAŁKOWICE – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 3:1

Kolejka 11 w dniach 21-10-2017 (sobota)
81 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – KS KUŹNIA USTROŃ 2017-10-21 15:00
82 LKS WILKI WILCZA – LKS GOCZAŁKOWICE 2017-10-21 15:00
83 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KP BESKID SKOCZÓW 2017-10-21 15:00
84 MKS LĘDZINY – GKS DĄB GASZOWICE 2017-10-21 15:00
85 KS UNIA RACIBÓRZ – KS SPÓJNIA LANDEK 2017-10-21 15:00
86 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – LKS CZANIEC 2017-10-21 15:00
87 TYSKI SPORT II S.A. – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-10-21 15:00
88 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – KS DECOR BEŁK 2017-10-21 15:00

Kolejka 12 w dniach 28-10-2017 (sobota)
89 KS KUŹNIA USTROŃ – KS DECOR BEŁK 2017-10-28 14:00
90 TS PODBESKIDZIE II S.A. – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-10-28 14:00
91 LKS CZANIEC – TYSKI SPORT II S.A. 2017-10-28 14:00
92 KS SPÓJNIA LANDEK – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2017-10-28 14:00
93 GKS DĄB GASZOWICE – KS UNIA RACIBÓRZ 2017-10-28 14:00
94 KP BESKID SKOCZÓW – MKS LĘDZINY 2017-10-28 14:00
95 LKS GOCZAŁKOWICE – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2017-10-28 14:00
96 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – LKS WILKI WILCZA 2017-10-28 14:00

Kolejka 13 w dniach 04-11-2017 (sobota)
97 LKS WILKI WILCZA – KS KUŹNIA USTROŃ 2017-11-04 13:00
98 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 2017-11-04 13:00
99 MKS LĘDZINY – LKS GOCZAŁKOWICE 2017-11-04 13:00
100 KS UNIA RACIBÓRZ – KP BESKID SKOCZÓW 2017-11-04 13:00
101 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – GKS DĄB GASZOWICE 2017-11-04 13:00
102 TYSKI SPORT II S.A. – KS SPÓJNIA LANDEK 2017-11-04 13:00
103 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – LKS CZANIEC 2017-11-04 13:00
104 KS DECOR BEŁK – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-11-04 13:00

Kolejka 14 w dniach 11-11-2017 (sobota)
105 KS KUŹNIA USTROŃ – TS PODBESKIDZIE II S.A. 2017-11-11 13:00
106 LKS CZANIEC – KS DECOR BEŁK 2017-11-11 13:00
107 KS SPÓJNIA LANDEK – LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2017-11-11 13:00
108 GKS DĄB GASZOWICE – TYSKI SPORT II S.A. 2017-11-11 13:00
109 KP BESKID SKOCZÓW – MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 2017-11-11 13:00
110 LKS GOCZAŁKOWICE – KS UNIA RACIBÓRZ 2017-11-11 13:00
111 BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. – MKS LĘDZINY 2017-11-11 13:00
112 LKS WILKI WILCZA – GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2017-11-11 13:00

Kolejka 15 w dniach 18-11-2017 (sobota)
113 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ – KS KUŹNIA USTROŃ 2017-11-18 13:00
114 MKS LĘDZINY – LKS WILKI WILCZA 2017-11-18 13:00
115 KS UNIA RACIBÓRZ – BYTOMSKI SPORT SP. Z O.O. 2017-11-18 13:00
116 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – LKS GOCZAŁKOWICE 2017-11-18 13:00
117 TYSKI SPORT II S.A. – KP BESKID SKOCZÓW 2017-11-18 13:00
118 LKS DRZEWIARZ JASIENICA – GKS DĄB GASZOWICE 2017-11-18 13:00
119 KS DECOR BEŁK – KS SPÓJNIA LANDEK 2017-11-18 13:00
120 TS PODBESKIDZIE II S.A. – LKS CZANIEC 2017-11-18 13:00