MKS Lędziny, sezon 2017/2018

HAIZ IV liga (grupa II), Puchar Polski

1/8 finału Pucharu Polski (Podokręg Tychy) 06.08.2017 r.: LKS Wisła Mała – MKS 0:7 (0:3) Turczyński 17,66, Gardawski 23, Nowrocki 34 , Szczurek 66, Kamiński 78, Kut 87.

MKS: Kwiatkowski (Gawlik 85) – Kut, M.Roszak, Mateja, Ingram, Nowrocki, Czupryna, Szczurek (75 Giza), Kamiński, Gardawski,Turczyński;

1. 12.08.2017 r.: GKS Radziechowy-Wieprz – MKS 2:0 (0:0)

Kwiatkowski – Piekielny, M.Roszak, Mateja, Ingram, Malik, Kut (Kamiński 72), Szczurek, Czupryna (Bednarek 75), Śliwa, Turczyński (Gardawski 65).

2. 19.08.2017 r.: MKS – Kuźnia Ustroń 1:4 (1:2) Śliwa 45

Kwiatkowski – Bednarek, M.Roszak, Mateja, Piekielny, Ingram (Nowrocki 82), Szczurek (Kamiński 75), Malik, Czupryna (Kut 60), Śliwa, Turczyński (G.Kostrzewa 60).

3. 26.08.2017 r.: MKS – Unia Racibórz 1:1 (0:0) Śliwa 48k.

Kwiatkowski – Bednarek, M.Roszak, Mateja, Piekielny, Ingram (G.Kostrzewa 68), Malik, Śliwa, Czupryna, Szczurek (Kamiński 63, Worek 85), Turczyński (Adamus 88).

4. 03.09.2017 r.: MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – MKS 4:2 (2:2) Mateja 30, Śliwa 41k.

Kwiatkowski – Mateja, Bednarek (Worek 68), M.Roszak, Kut, G.Kostrzewa (Ingram 46), Malik, Śliwa, Szczurek (Sobczak 88), Czupryna, Turczyński (Adamus 87).

1/4 finału Pucharu Polski (Podokręg Tychy) 06.09.2017 r.: LKS Wisła Wielka – MKS 2:3 (0:3) Czupryna 33, Turczyński 34, Kut 38.

Kwiatkowski – M.Roszak, Mateja, Sobczak, Czupryna, Kut (Nowrocki 65), Szczurek, Malik (Piekielny 46), Worek (Adamus 46), G.Kostrzewa, Turczyński (Sieradzki 65).

5. 09.09.2017 r. MKS – GKS II Tychy 4:3 (4:2) Śliwa 3, Szczurek 10, Mateja 15,22

MKS: Kwiatkowski – Mateja, M.Roszak, Kut, Piekielny, Ingram (G.Kostrzewa 70), Malik, Śliwa, Szczurek (Worek 90), Czupryna (Adamus 90), Turczyński (Sobczak 82).

6. 16.09.2017 r.: Drzewiarz Jasienica – MKS 3:2 (2:1) Turczyński 25, Szczurek 87

MKS: Kwiatkowski – Kut, Mateja, M.Roszak, Czupryna, Piekielny, Sobczak, Szczurek, Śliwa, Worek (Adamus 83), Turczyński.

1/2 finału Pucharu Polski (Podokręg Tychy) 26.09.2017 r.: Polonia Łaziska Górne – MKS 2:0 (0:0)

Kwiatkowski – Sobczak, Mateja, Kut, G.Kostrzewa (Sieradzki 70), Piekielny, Worek (Śliwa 46), Szczurek (Giza 85), Adamus (Nowrocki 65), Malik, Turczyński.

7. 01.10.2017 r.: Podbeskidzie II – MKS 2:1 (2:1) Turczyński 5

Kwiatkowski – Mateja, Kut (Sieradzki 80), Piekielny, Czupryna, Ingram, Malik, Sobczak (G.Kostrzewa 62), Śliwa, Szczurek (Worek 88), Turczyński.

8. 07.10.2017 r.:  MKS – LKS Czaniec 0:0

Kwiatkowski – Ingram, M.Roszak, Mateja, Piekielny, Malik, Szczurek (Sieradzki 86), G.Kostrzewa (Kut 60), Śliwa, Czupryna, Turczyński.

9. 14.10.2017 r.: Spójnia – MKS 5:0 (1:0)

Kwiatkowski – Mateja, Piekielny, M.Roszak, Ingram, Krakowiak (Sobczak 57), Malik (Sieradzki 70), Czupryna, Śliwa, Szczurek (Nowrocki 81), Turczyński.

10. 21.10.2017 r.: MKS – Dąb Gaszowice 1:3 (0:3) Sieradzki 80

Kwiatkowski – Ingram, M.Roszak, Krakowiak, Piekielny, Kut, Szczurek (G.Kostrzewa 46), Malik (Sieradzki 57), Śliwa, Czupryna, Turczyński.

11. 28.10.2017 r.: Beskid Skoczów – MKS 2:0 (1:0)

MKS: Kwiatkowski – Mateja, Piekielny, Worek, Malik, Krakowiak, Śliwa, Czupryna, G.Kostrzewa (Nowrocki 67), Sieradzki (Szczurek 55), Turczyński.

12. 04.11.2017 r.: MKS – LKS Goczałkowice 1:1 (0:0) Mateja 47

Kwiatkowski – Mateja, M.Roszak, Piekielny, Ingram, Karlik (Malik 65), Czupryna (Gardawski 62), Śliwa, Worek (Kamiński 75), Szczurek, Turczyński.

13. 11.11.2017 r.: Polonia Bytom – MKS 3:3 (2:2) Skrzypiński samobójcza 7, Mateja 45, Turczyński 79

Kwiatkowski – Mateja, Ingram, M.Roszak, Piekielny, Czupryna, Śliwa,  Gardawski (Adamus 90), Szczurek (Malik 73), Karlik (Kamiński 73), Turczyński (Worek 85).

14. 18.11.2017 r.: MKS – Wilki Wilcza 5:2 (2:2) Turczyński 28,45,55, Malik 60, Śliwa 75

Kwiatkowski – Piekielny, Mateja, Worek, Malik, Karlik (Adamus 82), Śliwa, Gardawski, Szczurek, Czupryna (Kamiński 77), Turczyński (Sieradzki 90).

15. 25.11.2017 MKS – KS Decor Bełk 1:5 (1:2) Szczurek 17

Kwiatkowski – M.Roszak, Mateja, Ingram, Worek, Piekielny (Adamus 80), Malik, Szczurek, Czupryna (Kamiński 60), Śliwa, Turczyński (Nowrocki 85).

16. 24.03.2018 r.: Kuźnia Ustroń – MKS 3:2 (1:1) Ingram 8, Gardawski 67

Kuchta – Kachel (Ryłko 75), Mateja, M.Roszak, Piekielny, Bajor, Ingram, Gardawski, Śliwa, Kramarczyk (Kut 63), Rzepa (Nowrocki 88).

17. 31.03.2018 r.: Unia Raciborz – MKS 3:1 (2:0) Mateja 59

Kuchta – Bednarek, M.Roszak, Bajor, Mateja, Piekielny (Kut 50), Ingram (Kamiński 77), Kramarczyk, Gardawski (Kachel 70), Śliwa, Rzepa.

18. 07.04.2018 r.: MKS – MKP Odra 0:0

Kuchta – M.Roszak, Bednarek, Mateja, Ingram, Kut, Kachel, Kamiński, Kramarczyk, Ryłko (Sieradzki 78), Rzepa.

19. 15.04.2018 r.: GKS II Tychy – MKS 5:2 (4:1) Kamiński 7, Śliwa 63k.

Kuchta – Ingram, Bednarek, Roszak, Mateja (Worek  78), Kamiński (Bajor 46), Kramarczyk (Piekielny 72), Kut (Ryłko 56), Kachel, Śliwa, Rzepa (Sieradzki 78).

20. 18.04.2018 r.: MKS – GKS Radziechowy Wieprz 2:2 (0:1) Śliwa 81,90

Kuchta – Bednarek (Kramarczyk 55), Roszak, Piekielny, Mateja, Bajor, Ingram, Kachel (Sieradzki 80), Kut (Gardawski 60), Śliwa, Rzepa (Turczyński 60).

21. 21.04.2018 r.: MKS – Drzewiarz Jasienica 1:1 (0:1) Śliwa 86

MKS: Kuchta – Kachel (Worek 64), Bajor, Mateja, M.Roszak, Ingram (Ryłko 82), Piekielny, Kramarczyk (Kut 55), Śliwa, Rzepa, Sieradzki (Gardawski 55).

22. 28.04.2018 r.: KS Decor Bełk – MKS 1:1 (1:1) J.Rzepa 13

Kuchta – Bajor, Piekielny, M.Roszak (Ryłko 87), Mateja, Ingram, Kramarczyk (Kachel 71), Gardawski (Sieradzki 85), Rzepa, Kamiński (Kut 68), Śliwa.

23. 01.05.2018 r.: MKS – Podbeskidzie II 3:2 (3:0) Śliwa 5,20, Kramarczyk 8

Kuchta – Bajor, Bednarek, Ingram, Mateja, Piekielny, Kramarczyk (Kut 60), Śliwa, Kamiński (Kachel 65), Rzepa (G.Kostrzewa 70), Gardawski (Sieradzki 90),

24. 05.05.2018 r.: LKS Czaniec – MKS 4:1 (1:0) Kut 63

Kuchta – Bednarek, Mateja, Kramarczyk (Sieradzki 87), Bajor, Kamiński (Kachel 70), Piekielny, Śliwa, Ingram, Rzepa (G.Kostrzewa 54), Gardawski (Kut 54).

25. 12.05.2018 r.: MKS – Spójnia Landek 2:1 (0:0) Mateja 46, Kut 48

Kuchta – Mateja, Piekielny, M.Roszak, Bednarek, Ingram, Kramarczyk (Kamiński 63), Rzepa (Sieradzki 83), G.Kostrzewa (Kachel 70), Gardawski, Kut (Ryłko 90);

26. 19.05.2018 r.:  Dąb Gaszowice – MKS 4:1 (2:0) Rzepa 70

Kuchta – Mateja (Worek 88), M.Roszak, Bajor, Kramarczyk (Kamiński 46), Piekielny, Kachel (Sieradzki 63), G.Kostrzewa (Kut 46), Śliwa, Rzepa (Ryłko 88), Gardawski (Nowrocki 88).

27. 26.05.2018 r.: MKS – Beskid Skoczów 2:2 (1:1) Śliwa 40k., Bajor 85

Kuchta – Bednarek, Bajor, Ingram, Piekielny, Mateja, Śliwa, Kut (Kachel 70), Gardawski, Rzepa (M.Roszak 55), Kamiński (Turczyński 55).

28. 30.05.2018 r.: LKS Goczałkowice – MKS 4:2 (1:1) Śliwa 28, Turczyński 62

Kuchta – M.Roszak, Mateja, Bednarek, Ingram, Bajor (Kramarczyk 61), Kut, G.Kostrzewa (Turczyński 50), Kamiński (Kachel 76), Śliwa, Rzepa (Ryłko 80),

29. 03.06.2018 r.: MKS – Polonia Bytom 1:4 (0:3) Ingram 55 

Kuchta – Bajor, Bednarek, Mateja, Piekielny (Malicki 67), Ingram, Kamiński, Kachel, Kamiński, Śliwa, Rzepa (Nowrocki 84), Turczyński (Ryłko 84).

30. 09.06.2018 r.: Wilki Wilcza – MKS 7:3 (4:0) Mateja 52,80, Nowrocki 69

Kuchta – Kachel, Ingram, Piekielny, Kamiński, Mateja, Kut, Nowrocki (Ł.Buchała 70), Rzepa, Ryłko (Malicki 57), Adamus (Apajewski 83).

 

Trenerzy: Łukasz Jagoda (1-6), Adrian Napierała (7-30).

 

 Haiz IV liga 2017/2018, grupa: śląska II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Bytom 30 64 20 4 6 72-39 12 1 2 37-16 8 3 4 35-23
2.  LKS Bełk 30 56 16 8 6 67-44 8 4 3 38-21 8 4 3 29-23
3.  LKS Czaniec 30 51 13 12 5 43-28 7 7 1 18-10 6 5 4 25-18
4.  GKS Radziechowy-Wieprz 30 50 15 5 10 69-54 9 0 6 38-27 6 5 4 31-27
5.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 48 12 12 6 46-29 6 6 3 25-17 6 6 3 21-12
6.  Wilki Wilcza 30 45 13 6 11 56-54 7 5 3 30-20 6 1 8 26-34
7.  GKS II Tychy 30 42 12 6 12 74-58 7 3 5 34-22 5 3 7 40-36
8.  LKS Goczałkowice Zdrój 30 41 10 11 9 46-53 7 4 4 30-28 3 7 5 16-25
9.  Dąb Gaszowice 30 38 10 8 12 54-58 6 5 4 27-24 4 3 8 27-34 2 6 2 0 0 6-1
10.  Drzewiarz Jasienica 30 38 11 5 14 45-60 8 1 6 26-25 3 4 8 19-35 2 0 0 0 2 1-6
11.  Unia Racibórz 30 34 9 7 14 53-60 7 3 5 35-26 2 4 9 18-34 2 4 1 1 0 5-3
12.  Spójnia Landek 30 34 9 7 14 43-52 6 5 4 26-22 3 2 10 17-30 2 1 0 1 1 3-5
13.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 33 9 6 15 42-54 5 3 7 21-28 4 3 8 21-26 2 4 1 1 0 3-0
14.  Kuźnia Ustroń 30 33 8 9 13 48-51 6 4 5 33-29 2 5 8 15-22 2 1 0 1 1 0-3
15.  Beskid 09 Skoczów 30 27 6 9 15 38-72 5 4 6 24-34 1 5 9 14-38
16.  MKS Lędziny 30 24 5 9 16 48-78 5 7 3 27-26 0 2 13 21-52