U góry od lewej: Marcin Majer, Karol Nowrocki, Patryk Czudaj, Łukasz Malicki, Grzegorz Krakowiak, Błażej Gierczak, Dominik Smaza, Beniamin Drążek, Trener – Zbigniew Janik, Dawid Apajewski.

U dołu od lewej: Michał Dominiec, Sebastian Krakowiak, Artur Giza, Mateusz Rozmus, Kacper Kuzak, Jakub Woźniak, Adam Adamus.

 

Rezerwy - kadra, Sezon 2020/2021

Imię i Nazwisko Data ur.
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Dawid Sitarz 11.05.94r.
Paweł Gawlik 02.01.92r.
   
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Jakub Woźniak 04.06.99r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Szymon Mielec 31.12.98r.
Grzegorz Iciek 07.08.00r.
Zbigniew Janik 14.05.94r.
Michał Dominiec 22.12.92r.
Błażej Gierczak 25.09.03r.
Michał Urbańczyk 02.06.96r.
Łukasz Malicki 09.02.94r.
Dominik Smaza 19.12.92r.
Damian Karkoszka 11.04.95r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Marcin Majer 11.07.92r.
Karol Nowrocki 17.02.99r.
Mateusz Rozmus 15.11.02r.
Sebastian Krakowiak 23.11.03r.
Artur Giza 24.02.99r.
Rafał Stencel 07.04.01r.
Dawid Stencel 19.02.97r.
   
Trener: Zbigniew Janik  

Rezerwy sezon 2020/2021 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data  
MKS II GTS II Bojszowy 4:0 (M.Majer 3, Adamus) 09.08.20r. 17.00
MKS II Czarni Piasek   23.08. 17.00
LKS Wisła Mała MKS II   30.08. 17.00
MKS II LKS Mizerów   06.09. 17.00
AP Gol Bieruń MKS II   12.09. 16.30
MKS II Goczałkowice II   20.09. 16.30
UKS Warszowice MKS II   27.09. 16.00
MKS II Fortuna Wyry   04.10. 16.00
MKS II Czułowianka Tychy   11.10. 15.30
Tysovia Tychy MKS II   17.10. 15.30
MKS II Niepokorni Orzesze   25.10. 14.00
Pniówek II MKS II   08.11. 14.00
MKS II Nadwiślan Góra   11.11. 13.30
LKS Gardawice II MKS II   15.11. 11.00

 

Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
LKS Mizerów Fortuna Wyry  0:5
Gol Bieruń LKS Wisła Mała  3:3
LKS II Goczałkowice Czarni Piasek  9:1
UKS Warszowice
MKS II Lędziny GTS II Bojszowy  4:0
Czułowianka Tychy LKS II Gardawice  8:1
Tysovia Tychy Nadwiślan Góra  2:2
Niepokorni Orzesze Pniówek II Pawłowice  5:2
Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
Fortuna Wyry Pniówek II Pawłowice Śląskie
Nadwiślan Góra Niepokorni Orzesze
LKS II Gardawice (Orzesze) Tysovia Tychy
GTS II Bojszowy Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
Czarni Piasek UKS Warszowice
LKS Wisła Mała LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Mizerów Gol Bieruń
Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Gol Bieruń Fortuna Wyry
LKS II Goczałkowice Zdrój LKS Mizerów
UKS Warszowice LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny Czarni Piasek
Czułowianka Tychy
Tysovia Tychy GTS II Bojszowy
Niepokorni Orzesze LKS II Gardawice (Orzesze)
Pniówek II Pawłowice Śląskie Nadwiślan Góra
Kolejka 4 – 29-30 sierpnia
Fortuna Wyry Nadwiślan Góra
LKS II Gardawice (Orzesze) Pniówek II Pawłowice Śląskie
GTS II Bojszowy Niepokorni Orzesze
Tysovia Tychy
Czarni Piasek Czułowianka Tychy
LKS Wisła Mała MKS II Lędziny
LKS Mizerów UKS Warszowice
Gol Bieruń LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 5 – 5-6 września
LKS II Goczałkowice Zdrój Fortuna Wyry
UKS Warszowice Gol Bieruń
MKS II Lędziny LKS Mizerów
Czułowianka Tychy LKS Wisła Mała
Tysovia Tychy Czarni Piasek
Niepokorni Orzesze
Pniówek II Pawłowice Śląskie GTS II Bojszowy
Nadwiślan Góra LKS II Gardawice (Orzesze)
Kolejka 6 – 12-13 września
Fortuna Wyry LKS II Gardawice (Orzesze)
GTS II Bojszowy Nadwiślan Góra
Pniówek II Pawłowice Śląskie
Czarni Piasek Niepokorni Orzesze
LKS Wisła Mała Tysovia Tychy
LKS Mizerów Czułowianka Tychy
Gol Bieruń MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice Zdrój UKS Warszowice
Kolejka 7 – 19-20 września
UKS Warszowice Fortuna Wyry
MKS II Lędziny LKS II Goczałkowice Zdrój
Czułowianka Tychy Gol Bieruń
Tysovia Tychy LKS Mizerów
Niepokorni Orzesze LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice Śląskie Czarni Piasek
Nadwiślan Góra
LKS II Gardawice (Orzesze) GTS II Bojszowy
Kolejka 8 – 26-27 września
Fortuna Wyry GTS II Bojszowy
LKS II Gardawice (Orzesze)
Czarni Piasek Nadwiślan Góra
LKS Wisła Mała Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS Mizerów Niepokorni Orzesze
Gol Bieruń Tysovia Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój Czułowianka Tychy
UKS Warszowice MKS II Lędziny
Kolejka 9 – 3-4 października
MKS II Lędziny Fortuna Wyry
Czułowianka Tychy UKS Warszowice
Tysovia Tychy LKS II Goczałkowice Zdrój
Niepokorni Orzesze Gol Bieruń
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS Mizerów
Nadwiślan Góra LKS Wisła Mała
LKS II Gardawice (Orzesze) Czarni Piasek
GTS II Bojszowy
Kolejka 10 – 10-11 października
Fortuna Wyry
Czarni Piasek GTS II Bojszowy
LKS Wisła Mała LKS II Gardawice (Orzesze)
LKS Mizerów Nadwiślan Góra
Gol Bieruń Pniówek II Pawłowice Śląskie
LKS II Goczałkowice Zdrój Niepokorni Orzesze
UKS Warszowice Tysovia Tychy
MKS II Lędziny Czułowianka Tychy
Kolejka 11 – 17-18 października
Czułowianka Tychy Fortuna Wyry
Tysovia Tychy MKS II Lędziny
Niepokorni Orzesze UKS Warszowice
Pniówek II Pawłowice Śląskie LKS II Goczałkowice Zdrój
Nadwiślan Góra Gol Bieruń
LKS II Gardawice (Orzesze) LKS Mizerów
GTS II Bojszowy LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
Kolejka 12 – 24-25 października
Fortuna Wyry Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
LKS Mizerów GTS II Bojszowy
Gol Bieruń LKS II Gardawice (Orzesze)
LKS II Goczałkowice Zdrój Nadwiślan Góra
UKS Warszowice Pniówek II Pawłowice Śląskie
MKS II Lędziny Niepokorni Orzesze
Czułowianka Tychy Tysovia Tychy
Kolejka 13 – 7-8 listopada
Tysovia Tychy Fortuna Wyry
Niepokorni Orzesze Czułowianka Tychy
Pniówek II Pawłowice Śląskie MKS II Lędziny
Nadwiślan Góra UKS Warszowice
LKS II Gardawice (Orzesze) LKS II Goczałkowice Zdrój
GTS II Bojszowy Gol Bieruń
LKS Mizerów
Czarni Piasek LKS Wisła Mała
Kolejka 14 – 11 listopada
Fortuna Wyry LKS Wisła Mała
LKS Mizerów Czarni Piasek
Gol Bieruń
LKS II Goczałkowice Zdrój GTS II Bojszowy
UKS Warszowice LKS II Gardawice (Orzesze)
MKS II Lędziny Nadwiślan Góra
Czułowianka Tychy Pniówek II Pawłowice Śląskie
Tysovia Tychy Niepokorni Orzesze
Kolejka 15 – 14-15 listopada
Niepokorni Orzesze Fortuna Wyry
Pniówek II Pawłowice Śląskie Tysovia Tychy
Nadwiślan Góra Czułowianka Tychy
LKS II Gardawice (Orzesze) MKS II Lędziny
GTS II Bojszowy UKS Warszowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
Czarni Piasek Gol Bieruń
LKS Wisła Mała LKS Mizerów